SON DAKİKA

“Ziya Hoca’ya Verilen Her Oy, Cumhur İttifakına Verilmiş Olacak”

Bu haber 29 Mart 2019 - 16:49 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi tarafından düzenlenen programda konuşan MHP Gurup başkan vekili Erkan Akçay, “Ziya hocaya verilen her oy, Cumhur İttifakına verilmiş olacaktır” dedi.

Seçime iki gün kala MHP Seçim Koordinasyon merkezi önünde halk ile bir araya gelerek Belediye başkan adayı Mehmet Ziya Buyankara’ya destek amacıyla Bingöl’e gelen MHP Gurup başkan vekili Erkan Akçay, MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, Bingöl İl başkanı Nurettin Varol, Belediye başkan adayı Mehmet Ziya Buyankara birer konuşma yaptılar.

BUYANKARA’YA BÜYÜK DESTEK

Havanın soğuk ve yağmurlu olmasına rağmen yoğun katlımın olduğu seçim programında söz alan Belediye başkan adayı Mehmet Ziya Buyankara, “halkımıza söz veriyoruz, adamcılık, ayırımcılık, bölgecilik, yolsuzluk, yapmayacağız. Biz yaratılanı severiz, yaratandan ötürü. Herkes benim için birinci sınıf akrabamdır. Herkes benim için eşit hizmeti hak etmiştir” dedi.

Buyankara’nın konuşması sürekli tezahüratlarla kesildi. “Bingöl seninle gurur duyuyor” tezahüratlarına karşılık veren Buyankara, “ben sizinle gurur duyuyorum, ben her durumda sizinle gurur duydum ve gurur duymaya devam edeceğim” sözleri ile karşılık verdi.

Buyankara, “Ankara’dan bize destek için gelen il koordinatörümüz Arzu Erdem hanıma ve Gurup başkan vekilimiz Erkan Akçay bey’e teşekkür ediyorum. Her hafta mutlaka bir vekilimiz gelerek bize destek oldu. Genel başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’yi temsilen gelen tüm vekillerimize teşekkür ederim” diye konuştu.

ERDEM: “PROJELERİN TEMİNATI SAYIN DEVLET BAHÇELİ’DİR ”

Söz alan MHP İstanbul Milletvekili Bingöl İl koordinatörü Arzu Erdem, “Ziya Buyankara’nın ve ilçe belediye başkan adaylarımızın proje ve taahhütleri bizim taahhüdümüzdür, Genel başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’dir ve aynı zamanda Cumhur ittifakının taahhütleridir. Bizim başkanlarımız torpil, adamcılık, bölgecilik, yapmazlar. Torpili fakire, fukaraya, kimsesizlere olacak. Pazar günü sandığa gittiğimizde vicdanımızla hareket edeceğiz, geleceğimiz olan çocuklarımızı düşünerek, gençlerimize iş, aş sağlayacak Ziya hocama tam destek vereceğinize inanıyorum. Bingöl spor taraftarına da sesleniyorum, Bal liginde olan kulübümüzü hak ettiği yere getirmek için Ziya başkanımızın sözüdür bu, Bingöl’ün tüm ilçelerinde spor ile tanışacak, spor ile anılan bir il haline getireceğiz” dedi.

AKÇAY: “VERECEĞİNİZ HER OY, CUMHUR İTTİFAKINA VERİLMİŞ OLACAKTIR”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Manisa milletvekili ve Grup Başkan vekilli Erkan Akçay, “vereceğiniz her oy, Milli ittifak olan Cumhur İttifakına vermiş olacaksınız. Bizler Cumhur ittifakı ile yeni cumhurbaşkanı hükümet sistemiyle beraberiz. Yeni hükümet sistemine bizler ortağız. İttifakımız pazara kadar değil, mezara kadardır. Ziya hocamıza vereceğiniz oyları aynı zamanda cumhur ittifakına vermiş olacaksınız. Ziya başkanımız, Cumhur ittifakının başkanı olarak hizmet getirecektir. Cumhur ittifakının başında sayın Cumhurbaşkanımız başkanlık yapmaktadır. Ziya hocamıza vereceğiniz her oy, işsize iş, aş olacaktır. Bingöl Türkiye’nin parlayan yıldızı olacaktır. Bu yağmurlu günde Ziya başkanımızı yalnız bırakmadığınız için hepinizi Allah’a emanet ediyorum” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat