SON DAKİKA

Robot Yarışında Türkiye Dördüncüsü Oldular

Bu haber 29 Mart 2019 - 13:24 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği öğrencileri, önemli bir başarıya imza attı. Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) Robotik ve Otomasyon Kulübü tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen Yıldız Robotics Contest Yarışmasında Bingöl Üniversitesi, Yıldız Savaşları kategorisinde dördüncü oldu.

Bingöl Üniversitesi Makine Mühendisliği öğrencileri İstanbul’da düzenlenen robot yarışlarına katıldı. YTÜ’de yapılan “Yıldız Robocon” yarışmasında elektrik, elektronik, mekatronik, kontrol ve otomasyon, makine mühendisliği ve teknik lise öğrencileri hünerlerini sergiledi. YTÜ Robotik ve Otomasyon Kulübü tarafından düzenlenen “Yıldız Robocon” yarışması, İstanbul Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. YTÜ Teknopark Genel Müdürü Prof. Dr. Mesut Güner de yarışma öncesi, program hakkında bilgi verdi.

Bingöl Üniversitesi’nden yapılan açıklamada, “‘Yıldız Robocon’ yarışmasında ‘BİNMAR 1246’ isimli robotla yarışan ve yarışmada dördüncülük elde eden Makine Mühendisliği öğrencileri Faruk Tanık,  Mustafa Avcı ve hocalarını tebrik ederiz” denildi.

Farklı kategorilerde yüzlerce robotun ve binlerce katılımcının yer aldığı YTÜ Davutpaşa Kampüsü Kongre ve Kültür Merkezi’ndeki organizasyon, çeşitli firmaların gerçekleştirdiği sunumlara da ev sahipliği yaptı.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat