SON DAKİKA

CHP İl Başkanından Basın Açıklaması

Bu haber 28 Mart 2019 - 18:14 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Çeşitli haber kaynaklarında CHP adaylarının da içinde bulunduğu bir kısım adayların PKK’lı olduğuna dair yayımlanan haberlerin gerçeğe aykırı olduğunu belirten CHP İl Başkanı Bazencir, “Yaklaşan yerel seçimlere 7 gün kala yapılan bu maksatlı haberler, partimizi kamuoyu önünde küçük düşürmek ve partimiz ve adaylarının saygınlığını azaltmak için yapılmıştır” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Bingöl/Solhan İl Genel Meclisi Üyesi Adayı Orhan Koşar’ın kardeşinin isminin de haber kaynaklarında kullanılarak özelde adayları Orhan Koşar’ı ve genelde birçok adaylarının isimlerinin kullanılarak yapılan haberlerin maksatlı ve partilerini kamuoyu önünde küçük düşürmek ve adaylarının saygınlığını azaltmak için yapıldığını iddia eden CHP İl Başkanı Ahmet Bazencir şu açıklamayı yaptı:

“24 Mart 2019 tarihinde çeşitli haber kaynaklarında partimiz adaylarının da içinde bulunduğu bir kısım adayların PKK’lı olduğuna dair gerçeğe aykırı haberler yayınlanmıştır. Haberlerde adı geçen adaylar; 19 Şubat 2019 tarihinde seçim kurullarına sunulmuş aday listelerimizde bulunan, sonrasında seçim kurullarının adaylık koşulları bakımından incelenmiş ve adaylığa engel hali bulunmayan kişilerdir. Yaklaşan yerel seçimlere 7 gün kala yapılan bu maksatlı haberler, partimizi kamuoyu önünde küçük düşürmek ve partimiz ve adaylarının saygınlığını azaltmak için yapılmıştır. Haberde adı geçen adayımızın haklarının korunması için gerekli adli başvuru yapılmıştır.”

Solhanınsesi

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat