SON DAKİKA

Minik Öğrencilere Polislik Mesleği Anlatıldı

Bu haber 27 Mart 2019 - 10:50 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Solhan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından Yeşilova Anaokulu öğrencilerine polislik mesleği hakkında bilgilendirme yapıldı.

Yeşilova Anaokulu Müdürlüğünün talebi doğrultusunda Solhan İlçe Emniyet Müdürlüğünün Asayiş ve Trafik bölümlerinden polis memurları, “Polis mesleğinin tanıtımı, görevleri, sorumlulukları, görev bölümleri ve trafik” ile ilgili bilgiler verdi.

İlçe Emniyet Müdürlüğünün çalışma alanındaki bürolarda yapılan görevler ve Polislik Mesleği hakkında bilgiler alan minik öğrenciler, merak ettikleri soruları da yönelttiler. Çocukların özellikle velileriyle birlikte araçlarda hareket halindeyken trafik kurallarına tam uyum noktasında üzerine düşen bazı görevleri hatırlatan polisler, emniyet kemeri, ışık ihlalleri ve aşırı sürat konusunda anne ve babalarına uyarılarda bulunmalarını istedi. Öğrenciler, polislere ve bu mesleğe karşı ilgilerini ve sevgilerini, gelen misafir memurlara göstermekten kendilerini alamadılar. Ayrıca, çocukların tanımadığı kişilerle diyaloğa girmemeleri ve böyle bir şeyle karşılaşıldığı zaman yapmaları gerekenleri anlattı. Öğrencilerle yakından ilgilenen emniyet personeli yanında getirdikleri çeşitli hediyeleri öğrencilere verdi.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat