SON DAKİKA

55. Kütüphaneler Haftası Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı

Bu haber 27 Mart 2019 - 11:42 'de eklendi ve kez görüntülendi.

25-30 Mart tarihleri arasında bu yıl 55.si kutlanan Kütüphaneler haftası Bingöl’de ki okullarda çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Öğrencilerde okuma alışkanlığını ve zevkini geliştirmek, kitap sevgisini artırmak, okuyucuların kitaplardan daha çok faydalanması gayesiyle kutlanan Kütüphaneler Haftası münasebetiyle İl Halk Kütüphanesi ve Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile Belediye Kültür Merkezinde 350 Okul öncesi öğrencilerine yönelik tiyatro gösterisi düzenlenirken yine İçmeler Mehmet Akif İnan İlk-Ortaokulunda kitap okuma etkinliği ve İMKB Bingöl Anadolu Lisesinde Öğretim Üyesi Mehmet Özgel ve Yazar Eyyüp Akyüz tarafından söyleşi gerçekleştirildi.

Düzenlenen etkinliklerde konuşan Bingöl Milli Eğitim İl Müdürü Kadri Engin, “Bizim köklerimizi, bizim mazimizde, geçmişimizde ve günümüzde elde ettiklerimizi, biriktirdiklerimizi, bildiklerimizi, öğrendiklerimizi gelecek nesillere aktarmak için en önemli araçlar Kütüphanelerdir. Okullarımızda yaptıkları çalışmalardan dolayı 55. Kütüphaneler Haftasını kutluyor, okul idareci ve öğretmenlerimiz tebrik ediyorum” dedi.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat