SON DAKİKA

Bingöl’de 1 Haftada 195 Göçmen Yakalandı

Bu haber 20 Mart 2019 - 15:57 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl’de son bir hafta içinde 169 Afganistan, 24 Pakistan, 1 Gine ve 1 Kamerun uyruklu olmak üzere toplam 195 düzensiz göçmen hakkında işlem yapıldığı açıklandı.

Bingöl valiliğinden yapılan açıklamada, Bingöl’de son bir hafta içerisinde Türkiye’ye yasadışı yollarla giriş yaptığı tespit edilen 169 Afganistan, 24 Pakistan, 1 Gine ve 1 Kamerun uyruklu olmak üzere toplam 195 düzensiz göçmen hakkında işlem yapıldığı açıklandı.

Yapılan açıklamanın devamında şu ifadeler kullanıldı; “Hakkında işlem yapılan düzensiz göçmenler GGM’ye ( Geri Gönderme Merkezleri) sevk edilmiştir. Hakkında işlem başlatılan düzensiz göçmenlerden refakatsiz çocuk statüsünde olduğu değerlendirilenler Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne teslim edilmiştir. Bahar aylarının yaklaşmasıyla beraber ilimizdeki düzensiz göç hareketleri de artmış olup kolluk birimlerince muhafaza edilen düzensiz göçmenlerin işlemlerinin en kısa sürede sonuçlandırılması için İl Müdürlüğü personellerimiz 7/24 esası gözetilerek çalışmaktadır.”

Foto: Arşiv

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat