SON DAKİKA

Halk Toplantıları Devam Ediyor

Bu haber 19 Mart 2019 - 15:53 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Solhan’da her ay düzenli olarak yapılan Halk Toplantıları devam ediyor. Yapılan toplantıda Köy Muhtarı ve köy sakinleri yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ederek taleplerini dile getirdiler.

İçişleri Bakanlığının talimatları gereğince her ay düzenli olarak yapılan Halk Toplantıları devam ediyor. Yapılan bu ayki toplantıya Solhan Kaymakamı Fatih Okumuş, Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, İlçe Jandarma Komutanı Gökhan Erer, İl Genel Meclisi Üyeleri, İl Özel İdaresi Solhan Şantiye Şefi, Kurum Amirleri ve vatandaşlar katıldı.

Yapılan toplantıda Köy Muhtarı ve köy sakinleri yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ederek taleplerini dile getirdiler. İçme suyu, gölet ve yayla yolu gibi talepleri ve sorunları dile getiren köylülerin taleplerine karşılık toplantıya katılan kurum yetkilileri programlarını anlatıp yapılan hizmetleri ve yapılacakları anlattılar.

Halk toplantılarını yaparak vatandaşlar ile bir araya geldiklerini ve talepleri aldıklarını belirten Kaymakam Okumuş, devletin vatandaşlarının yanında olduğunu ve hizmet için kurumların çalıştığını belirtti. Vatandaşları dinlemek için ayaklarına kadar gittiklerini belirten ve ilgili kurumlar ile sorunları yerinde dinleyip çözümleri ile ilgili istişarelerin de yerinde yapıldığını belirten Kaymakam, yapılan yatırımları ve yapılacakları anlattı. Kaymakam Okumuş; “Hizmet etmekten kıvanç duyduğumuz Yiğitharmanlı vatandaşlarımızın sorunlarını kendi sorunumuz gibi kabul ederek çözüm yollarını üretme konusunda bütün gayretimizle çalışacağız. Devletimizi vareden vatandaşlarımızın memnuniyet düzeylerini azamileştirmek için elimizden geleni yapacağız. Allah birliğimizi ve huzurumuzu daim etsin.” şeklinde konuştu.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat