SON DAKİKA

Belediye Başkan Adayları Mal Varlıklarını Açıklamalı!

Bu haber 18 Mart 2019 - 10:16 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl’de Belediye Başkanlığı için farklı siyasi partilerden aday olan isimlerin mal varlıklarını açıklaması bekleniyor.

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Bingöl’de, 31 Mart’ta sandık başına gidecek. Belediye Başkanlığı gibi önemli bir makam için aday olan isimlerin mal varlığı ise merak konusu oldu.

Bir sosyal medya kullanıcısının “Siyasi parti farketmeksizin Bingöl Belediye Başkan adayları mal varlıklarını açıkladı mı? Veya açıklayacaklar mı?” şeklinde ki paylaşımı sonrası gözler Bingöl’de belediye başkan adayı olan isimlere çevrildi.

BBP Adayı Varolgüneş Mal Varlığını Açıkladı

Bu paylaşımdan 1 gün sonra yeni bir paylaşım yapan aynı sosyal medya kullanıcısı Büyük Birlik Partisi Bingöl Belediye Başkan Adayı Şeref Varolgüneş’in kendisine mal varlığını mesaj yolu ile ilettiğini belirtip, Varolgüneş’in mal varlığını paylaştı. Yapılan paylaşımda, Varolgüneş’in mal varlığı olarak Kültür Mahallesinde 2 katlı 155 m2 iki dairesi olduğu, dairelerden birinde kendisinin, diğerinde ise annesinin ikamet ettiği ve Bingöl Belediyesinden işçilik maaşı aldığı belirtildi.

Kamuoyu şimdi Bingöl Belediye Başkanlığına aday olan diğer isimlerin mal varlıklarını açıklamasını bekliyor.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat