SON DAKİKA

O Kurum Müdüründen Saadet Adayına Büyük Ayıp!

Bu haber 17 Mart 2019 - 15:54 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Kadir Bozaba Saadet Partisi Belediye Başkan adayına randevu vermesine rağmen randevu saatinde yerinde bulunmayarak büyük tepki çekti.

Saadet Partisi Bingöl Belediye Başkan Adayı Musa Ahmet Kaya, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdüründen randevu alıp randevu saatinde makamına gittiklerini, kendisinin randevu saatinde makamında bulunmadığını iddia etti.

Kaya, kendisi olmamasına rağmen boş koltuğa karşı konuşma yaptığını belirtti. Kaya, durumu sosyal medya hesabından paylaştı. Bunun üzerine pek çok sosyal medya kullanıcısı duruma tepki gösterdi.

İşte Kaya’nın o paylaşımı’ “Randevulaştığımız halde Bingöl Gençlik Spor İl Müdürü, randevu saatinde yerinde yoktu ve bunu ziyaretine gittiğimizde öğrendik, biz yine de görevimizi yaptık ve koltuğa doğru ilkelerimizi anlattık, bizce faydalı bir ziyaret oldu 😎👍🏻”

İşte bazı tepkiler;

“Başkanım kusura bakmayın müdür bey seçim çalışmasında olduğu için ondan belki gelememiştir.Siz Ankara dan geldiğiniz için bugün böyle gördünüz biz hergün koltuklara derdimizi anlatıyoruz.Bizi well etmişler well.”

“Emir alamamıştır başkanım siz kusura bakmayın bir Bingöllü olarak ben özür diliyorum sizden Bingöllüler misafirperverdir.”

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat