SON DAKİKA

Logo Değişikliği İçin Yeni Yönetim Beklenmeliydi!

Bu haber 15 Mart 2019 - 8:58 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Belediyesi dün belediyenin mevcut logosunu, kentin kültürel mirasıyla bütünleşen kartal figürü içeren yeni logo ile değiştirdiğini duyurdu. Ani gerçekleşen bu durum vatandaşlar tarafından tepki gördü. Logoyu beğenmeyen pek çok vatandaş, logo değişikliği için yeni yönetimi beklemek gerektiğini dile getirdi.

Bingöl Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğünce yapılan açıklamada, uzun yıllardır kullanılan mevcut logonun daha özgün ve kentin kültürünü yansıtacak şekilde tasarlanan logoyla değiştirildiği belirtildi. Açıklamada “Uzun yıllardır Bingöl Çobanları figürüyle kullanılan mevcut logonun, gerek farklı çevrelerce kullanılması gerekse kurumsallıktan uzaklaşması belediyeye özgün yeni bir logo ihtiyacı doğurmuştur. Yapılan istişare ve değerlendirmeler sonucu Bingöl’ün tarihi kültürüyle özdeşleşmiş, yöremize has kartal oyunundan esinlenerek, yeni bir logo çalışması ortaya çıkarılmıştır. İlimizin çetin doğa koşullarını ve yaşam mücadelesinin figürize edildiği yeni logomuz, belediyemizin bütün kurumsal çalışmalarında kullanılacaktır” denildi.

Yerel basına da konu olan yeni logo sosyal medya kullanıcılarının tepkisine neden oldu. Yeni logo ile ilgili yapılan paylaşımların altındaki yüzlerce olumsuz yorum dikkatlerden kaçmadı.

Öte yandan, yeni logonun 31 Mart’ta gerçekleşecek belediye seçimlerinden çok kısa bir süre önce değiştirilmesi de dikkat çekici bulundu. Belediye yönetimin tamamen yenilenecek olması, yeni gelecek yönetimin logoyu beğenmeme ihtimalini doğurduğunu belirten vatandaşlar, “logo değişikliği için yeni yönetimin beklenmesi daha isabetli olacaktı” görüşünü dile getirdiler.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat