SON DAKİKA

Üniversiteye Cihaz Bağışında Bulunuldu

Bu haber 13 Mart 2019 - 14:46 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Atasun Optik Genel Müdürlüğünce Bingöl Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Optisyenlik Programı öğrencilerinin bilgi ve becerilerini arttırmak amacıyla uygulamalı laboratuvar derslerinde kullanılmak üzere, cihaz ve sarf malzemesi desteğinde bulunuldu. Ayrıca Atasun Optik tarafından program öğrencilerine mesleki bir de seminer verildi.

Üniversite Sağlık Hizmetleri MYO’nun Optisyenlik programına cihaz ve sarf malzeme hibe edildi. Atasun Optik Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları İş Ortağı Merve Yayla Bakraç ve İnsan Kaynakları İş Ortağı Yöneticisi Aynur Çevik Şaygil, Üniversitemize gelerek cihazları teslim etti. Optisyenlik Programı öğrencilerine mesleki bir de seminer veren şirket yetkililerine teşekkür plaketi takdim edildi. Atasun Optik adına üniversitemize gelen yetkililere teşekkür plaketi takdim eden Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Hasan Çiftçi, bu örnek davranışlarından dolayı Atasun Optik firmasına teşekkür etti. Törende Sağlık Hizmetleri MYO Müdürü Dr. Ögr Üyesi Aydin Şükrü Bengü ve Optisyenlik program Başkanı Doç.Dr. İkram Orak da hazır bulundu.

Atasun Optik İnsan Kaynakları İş Ortağı Merve Yayla Bakraç, “Amacımız, hem sektöre hem de öğrencilerin bilgi ve becerilerinin artmasına, nitelikli işgücünün artmasına katkı sağlamak hem de uygulamalı eğitim yapabilmelerine olanak sağlamaktır. Bu vesileyle optik perakende sektörünün lideri olan bir firma olarak, hem Atasun Optik’i, hem optisyenlik mesleğini tanıttık, hem de öğrencilerinizin sorularını cevaplayarak iş ve staj başvurularını aldık. Kariyer basamakları ve cv hazırlama teknikleri hakkında da bilgiler verdik” dedi.

Atasun Optik tarafından; bir adet cam kesme makinası, bir adet dijital fokometre, bir adet el taşı, bir adet nilör  makinesi, yüz adet muhtelif  diyoptri değerlerinde silindirik (astigmat) 65 çap organik cam, yüz adet muhtelif (+) diyoptri değerde astigmat organik 60 CAP cam, elli adet muhtelif diyoptri değerlerinde sferik-astigmat organik cam, elli muhtelif diyoptri ve ölçü değerlerinde progresive gözlük camı, 2 yüz adet yetişkin faset/ nilör / metal tam kapalı/ plastik tam kapalı gözlük çerçevesi ve yüz adet de güneş gözlüğü  hibe edildi.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat