SON DAKİKA

“Bingöl’de 58 Bin Sigortalı Çalışan Var”

Bu haber 08 Mart 2019 - 11:30 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ak Parti teşkilatı Adaklı, Kiğı, Karlıova, Yedisu, Solhan ilçeleri ile Sancak, Arakonak beldeleri ve bazı köyleri ziyaret etti. Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Bingöl’de 58 bin sigortalı çalışanın olduğu söyledi.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Milletvekili Feyzi Berdibek, İl Başkanı Mehmet Hanefi Güler, önceki dönem Kalkınma Bakan Yardımcısı Yusuf Çoşkun teşkilat üyeleriyle beraber Karlıova, Yedisu, Solhan ilçeleri ile Sancak, Ilıcalar, Arakonak beldeleri ziyaret etti.

İlçe merkezlerinde esnaf ziyaretleri yapan Ak Parti heyeti, Kartal, Sudüğünü, Balıklıçay, Halifan, Hacılar, Elmalı, Yenibaşlar köylerini de ziyaret ederek köy heyeti ve muhtarlarla bir araya geldi. 

Solhan Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında konuşan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, 31 Mart yerel seçimlerinden sonra 4 yıl boyunca seçim olmayacağını, Türkiye’nin reform gündemine döneceğini ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde yeni bir atılım dönemi başlatıp 2023 hedeflerine emin adımlarla yürüyeceklerini söyledi.

2001’de Türkiye’nin emekli maaşı ödeyemez durumda olduğunu vurgulayan 

Türkiye’nin özgürlükler ve ekonomi alanında uzun mesafeler kat ettiğini söyledi. 

Bingöl’de 2002’de sadece 13 bin sigortalı olduğunu söyleyen Yılmaz, bugün Bingöl’de 58 bin sigortalı çalışan olduğu bilgisini paylaştı.

Ak Parti’nin çevreye duyarlı, fitne ve dedikodulardan uzak, tamamen vatandaş ile içiçe, tevazu ve samimiyetle yerel seçim kampanyası yürüttüğünü söyleyen Ak Parti İl Başkanı Mehmet Hanefi Güler, Türkiye’nin Ak Parti ile değişim, dönüşüm geçirdiğini, Ak Parti hizmetlerinin her eve ulaştığını ve Gönül hizmetinin Dünya’ya yayıldığını söyledi. 

Türkiye’yi güçsüz ve istikrarsız bırakıp islam ülkeleri gibi dağıtmak istediklerini söyleyen Ak Parti İl Başkanı Güler, “Cumhurbaşkanı gücünü halktan alıyor. Bunu bilen çevreler Cumhurbaşkanını güçsüz bırakmak için her türlü oyunu oynuyor. 28 Şubat’tan 15 Temmuz’a kadar her yolu denediler. Fakat güçlü irade ve halkın desteği ile her türlü musibeti def ettik. Ekonomik saldırılar bertaraf edildi. Ekonomik veriler iyileşme gösteriyor. Terör bitme aşamasına geldi. Bölgesi ateş çemberindeyken ülkede huzuru tesis etmiş, güçlü, kararlı bir parti var. Dedikodu, algı operasyonları, fitneden uzak çevreye duyarlı yoğun bir seçim kampanyası yürütüyoruz. 31 Mart günü halkımızın vereceği destekte daha güçlü yarınlara yürümek için mücadelemizi sürdüreceğiz. Allah bu yolda yardımcımız olsun. Birlik ve beraberliğimizi baki kılsın” şeklinde konuştu.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat