SON DAKİKA

Varol: “Hep Bana Rebbena Olmaz”

Bu haber 07 Mart 2019 - 14:35 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi MHP Bingöl il Başkanı Nurettin Varol; Genel seçimde Cumhur İttifakına destek verdiklerini belirterek, bu seçimde Ak Parti’nin MHP adayı Mehmet Ziya Buyankara’ya koşulsuz destek vermesi gerektiğini söyledi. Varol “Hep bana rebbena olmaz.”dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi MHP Bingöl il Başkanı Nurettin Varol, MHP adayı Mehmet Ziya Buyankara ve ekibinin üç aydır başlattığı ev ziyaretlerini hazmedemeyenlerin; ev, ev gezerek “MHP’ye oy vermeyin, biz birleştik aksi halde HDP çıkar” denilerek yalan beyanlarla önlerini kesmeye çalıştıklarını belirterek, bunu yapan kişileri kınadıklarını belirtti.

BİZ, “HALKIMIZIN BEKLENTİSİ OLAN PROJELERLE GELİYORUZ”

Varol yaptığı açıklamanın devamında şunları söyledi; “Bingöl il, ilçe ve belde adaylarımızın takdire değer çalışmaları ile herkesimden destek alan özellikle Bingöl merkez adayımız Mehmet Ziya Buyankara’nın Bingöl’e dair hizmet aşkını, geleceğimiz olan çocuklarımızın hayallerini, adaletli yönetimini ve tespitler sonrası büyük projelerini hazmedemeyenler; yalan ve iftiralarla bizim azmimizi kırmaya çalışan ‘algı yalancılarına’ kimse itibar etmesin.

“AK PARTİ’YE DÜŞEN ADAYIMIZI KOŞULSUZ DESTEKLEMELERİDİR”

Halkımızın gönlünde taht kuran adayımız, Mehmet Ziya Buyankara’a ve ekibimizin özverili,  çalışmalarına tüm desteğimiz ile yanlarında olduğumuzu her kes bilsin. Genel seçimde Cumhur İttifakına destek verdik, Ak Parti’ye düşen, halkın umudu olan adayımıza koşulsuz destek olmalarıdır. “Hep bana rebbena” deyimi gibi olmaz, motivasyonumuz ile yeni ve heyecan dolu ekibimizin memlekete dair hizmet aşkına her Bingöllüden destek bekliyoruz.” dedi.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat