beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Vali Ekinci’ye ‘Yeşilay Haftası’ Ziyareti

Bu haber 07 Mart 2019 - 14:37 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Her yıl 1-7 Mart tarihleri arasında kutlanan Yeşilay Haftası nedeniyle Yeşilay Cemiyeti Bingöl Şube Başkanı Ahmet Karaca ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Vali Kadir Ekinci’yi makamında ziyaret etti.

Her yıl 1-7 Mart tarihleri arasında kutlanan Yeşilay Haftası nedeniyle Yeşilay Cemiyeti Bingöl Şube Başkanı Ahmet Karaca ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Vali Kadir Ekinci’yi makamında ziyaret etti.

Ziyarette, Yeşilay Cemiyeti Bingöl Şube Başkanı Ahmet Karaca, Yeşilay’ın tarihçesi, kuruluş amacı ve bu yıl “Yeşilay Haftası” dolayısıyla Bingöl’de gerçekleştirecekleri etkinlikler hakkında Vali Ekinci’ye bilgi vererek zararlı alışkanlıklarla mücadele ve toplumu bilinçlendirme konusundaki çalışmalarına desteklerinden dolayı da teşekkür etti.

Bu yıl Yeşilay Haftası’nın “Yeşilaycı olmak için bir nedenim var” konseptiyle 1-7 Mart tarihleri arasında gerçekleştiğini i ifade eden Karaca, “Yeşilay Haftası dolayısıyla Türkiye çapında etkinlikler düzenlenlenmektedir. Yeşilay’ın 99. kuruluş yıldönümünün de kutlandığı hafta dolayısıyla Bingöl’de de kamuoyunun bağımlılıklara karşı farkındalığını artırmak amacıyla çeşitli etkinlikler yapılmaktadır.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Vali Ekinci, ‘sağlıklı bir toplumun oluşmasında çocuklar ve gençler başta olmak üzere bütün bireylerin öncelikle zararlı maddelere ulaşmasının önlenmesi gerekmektedir’ dedi.

‘Bu hususta kamu kuruluşları ile sivil toplum kuruluşlarının uyumlu bir şekilde çalıştığını ve bu konuyla ilgili çalışmaların da kararlılıkla sürdürüleceğini’  de ifade eden Vali Ekinci, ‘Madde ve alkol bağımlılığı çağımızın en önemli sorunlarından biridir. Gelecek nesilleri madde bağımlılığı ve zararlarıyla ilgili bilinçlendirmek ve onları birer Yeşilay gönüllüsü yapabilmek için başta aileler olmak üzere toplumun her kesimine önemli sorumluluklar düşmektedir’ dedi.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat