SON DAKİKA

Engin, Kiğı ve Adaklı’da İncelemelerde Bulundu

Bu haber 06 Mart 2019 - 14:01 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İl Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin, Kiğı ve Adaklı ilçelerinde incelemelerde bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin, Kiğı ve Adaklı İlçelerinde bulunan okulları ziyaret ederek İlçede görev yapan öğretmenler ile bir araya geldi.

İl Milli Eğitim Müdürü Engin, Kiğı Kaymakamı Onur Yeniay ve Adaklı Kaymakamı Muharrem Coşkun ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürlerinden yapılan eğitim çalışmalarıyla ilgili bilgiler alarak okullarda incelemelerde bulundu.

Engin, ziyaretinde öğrenci, öğretmen ve yöneticiler ile bilgi alışverişinde bulundu. Öğretmen ve öğrencilerin herhangi bir problemlerinin olup olmadığını yerinde görmeye ve dinlemeye geldiğini ifade etti.

İlçede bulunan okulları ziyaret eden Milli Eğitim Müdürümüz Kadri Engin, okullarda görevli öğretmenlerle görüştü ve eğitim öğretim hakkında bilgiler aldı ve yıl içerisinde yapılan başarılı çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Engin, ziyaretinde okulların Yöneticileri ve öğretmenleri ile toplantı yaptı. Okul İdaresi ve öğretmenlerin moral ve motivasyonu konusuna değinen Engin, makamlar oturma yeri değil hepimiz gelip geçiciyiz tüm eğitimciler olarak elele verip ilimizi eğitim alanında ileriye taşımalıyız. Unutmayalım ki eğitimin amacı insanları mutlu, huzurlu hissetmesi ve bu umutla geleceğe hazırlamaktır dedi.

Okullardaki incelemelerinin ardından öğrenciler ile birlikte öğle yemeği yiyen ve  Kığı ve Adaklı ilçesinde yapımı tamamlanan okullarda incelemelerde bulunan Engin İlçedeki eğitim yatırımlarını değerlendiren Engin, ilçelerimizde eğitim alanında yatırımların devam edeceğini belirtti.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat