SON DAKİKA

İl Finalleri Solhan’da Yapılacak

Bu haber 04 Mart 2019 - 9:30 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Arapça Bilgi ve Etkinlik; Şiir Okuma, Şarkı Okuma ve Metin Canlandırma İmam Hatip ortaokul öğrencileri arası İl Finali Yarışmaları Solhan Yatılı Bölge Okulu Koordinatörlüğünde yapılacak. Solhan İHO Müdürü Salcan, Yapılacak yarışmaya tüm Solhanlıların davetli olduğunu belirtti.

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından mesleki yarışmalar ve sosyal etkinlikler yönetmenliği kapsamında Bingöl genelindeki İmam Hatip Ortaokulları ve bünyesinde İHO bulunan Anadolu İmam Hatip Liseleri’nde öğrenim görmekte olan öğrencilere yönelik ‘Arapça Bilgi ve Etkinlikler Yarışmaları’ şiir okuma, şarkı okuma ve metin canlandırma yarışmaları düzenlenecek.

Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerine yönelik 05 Mart 2019 tarihinde Bingöl Merkez 15 Temmuz Milli İrade Anadolu İmam Hatip Lisesi koordinatörlüğünde Bingöl Belediyesi Kültür Merkezi’nde ve İmam Hatip Ortaokul öğrencileri arası ise 07 Mart 2019 Solhan İlçesi Solhan İHO koordinatörlüğünde yapılacak.

Solhan İHO Müdürü Abdulvahap Salcan, Solhan İHO koordinatörlüğünde Solhan Kültür Merkezi’nde 07 Mart 2019 tarihi Saat: 9.30’da İmam Hatip Ortaokul öğrencileri arası düzenlenecek ‘Arapça Bilgi ve Etkinlikler Yarışmaları’na Solhan halkını davet etti.

Solhanınsesi

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat