SON DAKİKA

1 Ayda 2 Kaza Kurşunu Haberi

Bu haber 03 Mart 2019 - 15:29 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl’ün Genç ilçesinde son bir ayda 2 güvenlik korucusu kendi silahları ile yanlışlıkla vuruldu. İlk güvenlik korucusu hayatını kaybederken, ikincisi yoğun bakıma alındı.

Bingöl’ün Genç ilçesinde görev yapan güvenlik korucusu Mehmet Göçük’ün, görev başında silah temizliği yaparken silahının aniden ateşlenmesi sonucu ağır yaralandığı öğrenildi.

Ağır yaralanan güvenlik korucusu Mehmet Göçük’ün Bingöl Devlet Hastanesi’nde ameliyata alındığı ve şuan yoğun bakım ünitesinde tedavi altında olduğu bildirildi.

Şubat ayında da Genç İlçesi Dilektaşı Köyü nüfusuna kayıtlı Güvenlik Korucusu Gökhan Karaca görev yerinde meydana gelen kaza sonucu ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmişti.

Bir ayda meydana gelen bu iki olay güvenlik korucularının iyi bir eğitim görmeden silahlanmalarının doğurduğu riskin sonucu olarak değerlendiriliyor. Son yıllarda alınan çok sayıda güvenlik korucusunun kısa bir eğitimden sonra silah alması benzer vakaların meydana gelebileceği tartışmasını doğurdu.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat