SON DAKİKA

Kadın ve Genç Girişimciler Sandığa Gitti

Bu haber 28 Şubat 2019 - 14:14 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Bingöl Genç Girişimciler Kurulu ve Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanlığı seçimleri yapıldı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne (TOBB) bağlı Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinden oluşan Bingöl Genç Girişimciler Kurulu ve Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komiteleri için başkanlık seçimleri yapıldı. Seçim sonucuna göre, Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Faysal Açıkbaş, Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı ise Feyza Başak Koç oldu.

Bingöl Ticaret Odası’nda gerçekleştirilen seçimlerde Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Ayas, her iki kurulun koordinatörlüğünü de Odanın yürüttüğünü belirterek, “Sivil toplum kuruluşlarında gönüllük esasına dayalı olarak çalışılmaktadır. Oda olarak hem genç girişimcilerimize hem de kadın girişimcilerimize maddi ve manevi destek vermeye her zaman hazırız. Seçimlerin ilimiz, bölgemiz ve ülkemiz adına hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Yapılan konuşma sonrasında Kadın Girişimciler Kurulu ve Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanlık seçimine geçildi. Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanlığı seçimlerine Feyza Başak Koç ve Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanlığı seçimlerine de Faysal Açıkbaş tek aday olarak girdi. Gizli oy açık tasnif usulü gerçekleştirilen seçimlerde oybirliğiyle Feyza Başak Koç Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı, Faysal Açıkbaş ise Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı oldu.

Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Feyza Başak Koç, icra komitesinde yer alan kadın girişimcilere teşekkür ederek, birlik ve beraberlik içinde güzel işlere imza atacaklarını söyledi.

Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Faysal Açıkbaş, genç girişimciler olarak Bingöl adına projeler üreteceklerini ifade ederek, ticaret ve sanayi alanında kendini ispatlayan Bingöl için çalışmalar gerçekleştireceklerini söyledi.

Başkan Ayas, seçim sürecinde birlik ve beraberliğin ön planda tutulması dolayısıyla Kadın Girişimciler Kurulu ve Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi üyelerine teşekkür etti.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    sperrmuellberlin.org

    abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

    Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat