SON DAKİKA

Yılmaz, Basın Mensupları ile Bir Araya Geldi

Bu haber 26 Şubat 2019 - 14:36 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, AK Parti Bingöl Milletvekili Feyzi Berdibek, Eski Kalkınma Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkun, AK Parti Bingöl Belediye Başkan Adayı Erdal Arıkan ve AK Parti İl Başkanı Mehmet Hanefi Güler ile kentteki bir tesiste basın toplantısı düzenledi.

Basın mensupları ile bir araya gelen Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz, burada bir takım açıklamalarda bulundu. “Erdal Arıkan adayımıza halkın desteğini, teveccühünü ve doğru bir aday olduğunu Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında bir kez daha görmüş olduk” diyen Yılmaz, “Bingöl’ün AK Parti’nin kalelerinden biri olduğunu belirterek, “Bu 16 yıldır yaşadığımız bütün seçimlerde gördüğümüz bir gerçek. AK Partinin kalelerinden biri Bingöl’dür. Doğu ve Güneydoğuda özellikle birçok seçimde rekorlara imza atmış bir ilimizdir. Ak parti anlayışını, zihniyetini en fazla benimsemiş ve sahiplenmiş illerimizden biri Bingöl’dür bunu bir kez daha dün görmüş olduk. Tabi yerel seçimlerde parti kadar aday faktörü de önemli. Yerel seçimler adı üstünde halkın yakın olduğu seçimler. Halkla içi içe çalışan yönetimler. Dolayısıyla adaylar genel seçimlere göre yerel seçimlerde daha önemli. Erdal Arıkan adayımıza halkın desteğini, teveccühünü ve doğru bir aday olduğunu bir kez daha görmüş olduk. Bunu zaten çeşitli anketlerden, çalışmalardan biliyoruz ama bir kez daha açılışımız vesilesiyle gördük.” şeklinde konuştu.

“HİZMET GEREKLİDİR AMA YETERLİ DEĞİLDİR”

Yılmaz, “Bakın Ak Partinin hizmetleri tartışılmaz. Genel hizmetler ve yerel hizmetler bakımından birçok hizmetler yaptı. Eksikler olabilir bazı konular devam ediyor olabilir ama geçmişle mukayese edildiğinde hiçbir şekilde mukayese edilmeyecek ölçüde Ak Parti daha fazla hizmet yaptığını halkımız zaten biliyor, her alanda bunu görüyor. Ama bu yeter mi yetmez. Hizmet gereklidir ama yeterli değildir. Hizmetin üzerinde olması gereken Gönül Belediyeciliğidir. Halka tepeden bakmayan, ben bilirim havasında olmayan, koltuğun cazibesine kapılıp vatandaştan kopan bir belediyecilik anlayışı istemiyoruz. Ne Bingöl’de nede Türkiye’nin herhangi bir yerinde” dedi.

“TAŞ ÜSTÜNE TAŞ KOYAN HERKESE TEŞKKÜR EDİYORUZ”

Yılmaz, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Halkla iç içe, mütevazi, kibirli olmayan, halkı dinleyen, halkın talepleri ve beklentileriyle politikalarını şekillendiren ve halk ile birlikte şehri yöneten bir Belediye başkanları istiyoruz. Gönül belediyeciliğin bir açılımı da bu bana göre. Önümüzdeki süreçlerde hem hizmetlerimize devam edeceğiz, zaten hizmetler var. Onun içinde herkese teşekkür ediyoruz. Gelmiş geçmiş tüm yönetici başkanlara, Taş üstüne taş koyan herkese teşekkür ediyoruz. İnşallah bu hizmetleri daha ileri noktalara taşıyacağız. Belediye meclis üyeliklerinde de çok dikkatli bir seçim yapılmaya çalışıldı. Tabi yüzde yüz hiçbir zaman herkesi memnun eden bir yapı mümkün değil. Ama arkadaşlarımıza baktığımız zaman gençler, kadınlar, eğitim düzeyi yüksek arkadaşlarımız ve farklı ihtisası olan arkadaşlarımız var. Bu ekip ile Bingöl’e çok daha güçlü bir şekilde hizmet edeceğine inanıyorum. Bölgesel dengelerde olabildiğince gözetildi. Bingöl’ün değişik çevre ve bölgelerinden insanlar katıldı. Tabi teşkilat ile ilgili mesellerde gözetildi. Bir mahalle başkanımız seçildi, bu teşkilata verilen bir değerdir. Belediye başkanı ve Belediye meclisinin uyumu çok önemli. Bu uyum olmalı ki başarı gelsin, ekip çalışması oluşsun. Hiç kimse tek başına her şeyi başaramaz. Ama ekip olduğunuz zaman, uyum olduğu zaman, birlik beraberlik olduğu zaman bir bereket oluyor. Çok daha farklı hizmetler oluyor. Biz sayın vekilimiz ile bugüne kadar gerçekten son derece uyumlu, her konuda istişare ile hareket eden bir yapı içinde bugünlere geldik. Bundan sonrada böyle gidecek inşallah.”

“BİNGÖL’DE İTTİFAKA İHTİYAÇ OLMADIĞI İÇİN GERÇEKLEŞMEDİ”

“Ülke genelinde uygulanan Cumhur İttifakı, Bingöl’de niye yok, bunu neye bağlıyorsunuz?” sorusu üzerine, “Bu konuda genel merkezler çalışma yapıyor. İhtiyaç duyulan yerlerde ittifaklar yapılıyor” değerlendirmesinde bulunan Yılmaz: “Bu konularda genel merkezler çalışma yapıyorlar. İhtiyaç gördüklerinde, tabloya bakıyorlar, anketlere, değişik çalışmalara, değerlendirmelere bakarak böyle bir ihtiyaç varsa bu yönde bir çalışma yapıyorlar. Bu ihtiyacı görmezlerse bu çalışma yapılmıyor. Bu konu bizimle ilgili değil, genel merkezlerin tavrıyla ilgili. Seçim ittifakı olmasa da Cumhur İttifakı geniş bir kavram. Bu süreçte bir taraftan partilerde bir rekabet söz konusu olabilir ama bir taraftan da bu sürecin nezaket içerisinde geçmesini bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Bingöl Sürmanşet

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat