SON DAKİKA

Sanayi İşletmelerine Uyarı!

Bu haber 26 Şubat 2019 - 7:56 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sanayi ve Teknoloji İl Müdür V. Mehmet Mesut İlhan, Yıllık İşletme Cetvel bilgilerini 30 Nisan tarihine kadar bildirmeyen sanayi işletmelerine bin 294 lira idari para cezası kesileceğini açıkladı.

Yıllık İşletme Cetvel bilgilerini 30 Nisan tarihine kadar bildirmeyen sanayi işletmelerine bin 294 lira idari para cezası kesileceği açıklandı. Konu ile ilgili Sanayi ve Teknoloji İl Müdür V. Mehmet Mesut İlhan, yaptığı yazılı açıklamada;

“6948 sayılı Sanayi Sicil Kanununun 1. maddesine göre üretim yapan ve sanayi sicile kayıtlı iş yerlerinin Kanunun 5. maddesi gereğince her yıl bir önceki yıla ait bilgileri içeren Yıllık İşletme Cetvellerini en geç 30 Nisan 2019 tarihine kadar https://sanayisicil.sanayi.gov.tr  internet adresinde açılan Sanayi Sicil Bilgi Sistemi üzerinden giriş yapmaları gerekmektedir. Belirtilen süre içerisinde, Yıllık İşletme Cetvelini vermeyen iş yerlerine, anılan kanunun 9. maddesine göre 1294,00 (Bin ikiyüz doksandört) TL idari para cezası uygulanacaktır. 6948 sayılı Sanayi Sicil Kanununun 1. maddesine göre üretim yapan ve Müdürlüğümüzden Sanayi Sicil Belgesi alan işletmelerin, 30 Nisan 2019 tarihine kadar 2018 yılı Yıllık İşletme Cetvellerini sisteme girmeleri veya Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğüne müracaat etmeleri hususu Kamuoyuna önemle duyurulur” şeklindeki ifadelere yer verdi.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat