SON DAKİKA

Duyarsız Vatandaşlar Yine Sahnede!

Bu haber 26 Şubat 2019 - 14:30 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Selahattin Eyyübi Mahallesi’nde inşa edilen Millet Bahçesinde bulunan çöp kovaları, barbüke alanları ve banklar, duyarsız vatandaşlar tarafından tahrip edildi.

Bingöl Belediyesi tarafından Selahattin Eyyübi Mahallesi’nde 52 bin metrekare alan üzerine inşa edilen Millet Bahçesinde bulunan çöp kovaları, barbüke alanları ve oturma bankları kimliği belirsiz kişilerce tahrip edildi. Vatandaşlar, geçtiğimiz yıl aynı şekilde başka parklarda ve duraklarda da birçok yeri tahrip eden kişilerin olduğunu söyleyerek, onların bulunması ve cezalandırılmasını istedi.

Ayrıca bu tür parklarda görevli personellerin bulunması gerektiğini aktararak, bu tür sorunların azaltılabileceği belirtildi.

“BİZİ ARAYIP BİLGİ VERİN”

Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, daha önce yaptığı konuşmada; “Bakım ve onarımlarını tamamladığımız parklar, bilinçsiz çevrelerce tahribata uğratılıyor. Bu noktada duyarlı vatandaşların devreye girmesi gerekiyor. Tahribatı fark edenler bu kişileri uyarmalı, gerekli gördüğü yerde bizleri arayıp bilgi vermeli.” İfadelerini kullanmıştı.

Bingöl Sürmanşet

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat