SON DAKİKA

Ak Parti SKM Açılışı Yapıldı

Bu haber 25 Şubat 2019 - 18:40 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti heyeti Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) açılışı için Bingöl’e geldi.

Ak Parti heyeti Bingöl Havalimanı’nda karşılandı. Seçim otobüsü ile şehir turunun ardından Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Milletvekili Feyzi Berdibek, İl Başkanı Mehmet Hanefi Güler, Belediye Başkan adayı Erdal Arıkan, il, ilçe teşkilatı ile belediye başkan adayları ve vatandaşların katılımıyla Özel İdare Meydanı’ndaki Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışı gerçekleşti.

GÜLER: “GEÇMİŞİNİZİ HATIRLAYIN”

Konuşma platformuna ilk çıkan AK Parti Bingöl İl Başkanı Mehmet Hanefi Güler, burada yaptığı konuşmada şunları söyledi; “Bu mücadele basit bir mücadele değildir. 30-40 yıldır bu mücadeleye destek veriyorsunuz. Ak parti her ne kadar 16 yıl iktidarda gözükse dahi, aslında Ak Parti daha yeni işe başlıyor. Ak Parti seçimlere girdiği zaman, Türkiye’nin durumunu düşünün. Geçmişini hatırlayın.” dedi.

ARIKAN: “BELEDİYE MAKAMI SİYASET MAKAMI DEĞİL, HİZMET MAKAMIDIR.”

AK Parti Bingöl Belediye Başkan Adayı Erdal Arıkan; “İnsan odaklı bir anlayışla hareket edeceğiz. Adalet ve eşitliği kendimize ilke edinerek refah ve huzur düzeyi yükselmiş bir şehir düzeni kuracağız. Siz değerli hemşerilerimizle el ele, omuz omuza gönül gönüle verip geleceğin Bingöl’ünü inşa ederek güzelleştirmek istiyoruz. Yaklaşık 2.5 ay önce çalışmaya başlamak için sahaya indik. Toplumun farklı kesimleri ile bir araya geldik, istişarelerde bulunduk. İnşallah Önümüzdeki günlerde sizlere Projelerimi paylaşacağım. Belediye binamız yok. İlk yapacağımız iş, belediye binası yaparak işe başlamaktır. Halkımız yeni yaşam alanları istiyor. Kendilerini rahatlatacak, nefes aldıracak yeni mekânlar talep ediyor. Bizde halkımızdan aldığımız görüş ve öneriler çerçevesinde bu memlekete ciddi anlamda bir düzen getireceğiz. Bunun için herkes ile ilgili projelerimiz var. Özellikle halkımızın yaşam, hizmet ve memnuniyetini artırarak şeffaf, paylaşımcı, danışan, kararları birlikte alıp halka onaylatan bir belediyecilik anlayışını sizlerle beraber yürüteceğiz. Sizlerden aldığımız bu güçle; enerjimizi, heyecanımızı memleketimizin hizmetlerinde kullanmak için bunu sahaya yansıtacağız. Girişimciler önünü açarak, üretime dönük kaynak oluşturacağız. Belediye makamı siyaset makamı değil, hizmet makamıdır” şeklinde konuştu.

BERDİBEK “BİZ OY HESABI DEĞİL MEMLEKET HESABI YAPIYORUZ”

AK Parti Bingöl Milletvekili Feyzi Berdibek; “Bingöllüler vefakârdır, kadirşinastır. Bingöllüler nerede ne yapacaklarını iyi bilir. Allah’ın izni ile Bingöl her zaman olduğu gibi bu defada ders verecektir. Hişyar Özsoy diyorki; ‘2-3 oyun hesabını yapmayalım.’ biz 2-3 oyun hesabını yapmıyoruz. Biz memleket ve ülke hesabını yapıyoruz. Memleket adına şunu diyoruz; Mesafe koyun aranıza. İster islam adına, ister Kürt adına, ister Türk adına, ister Zaza adına. Mesafeyi koyarsanız, bizim kimseyle sorunumuz yoktur. Gelin hep beraber şiddeti kınayalım, gelin hep beraber birlik beraberlik mesajları verelim” dedi.

 “SLOGANLAR PARTİSİ DEĞİL, TAŞ ÜSTÜNE TAŞ KOYANLARIN PARTİSİYİZ”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, “Yıllık 200 bin yolcunun kullandığı Havalimanı yaptık, il ve ilçe merkezlerindeki hastaneleri yeniledik. Bingöl’ün eğitim alt yapısı Ankara’nın belli semtlerinde bile yok. Okulları yeniledik çocuklarımızı geleceğe hazırlıyoruz. Tüm şehirin alt yapısını yeniledik.  Bingöl’de Köydes, Beldes ile çok iş yaptık. Hasarek Kayak Merkezi, kapalı spor salonları, sentetik sahalar, yarı olimpik havuz, gençlik merkezleri, yatırım yapmakla kalmıyoruz. İnşanı yaşat ki devlet yaşasın anlayışıyla çalışıyoruz. Okuldaki öğrencilerimizin masalarına kitaplarını koyuyoruz. AK Parti sloganlar partisi değil, taş üstüne taş koyanların partisidir.” dedi.

“PROJELERİMİZ HAZIRLANIYOR”

Yılmaz, “Projelerimizin geciktiğini söylüyorlar, biz AK Parti olarak yapamayacağımız projeleri vaat etmiyoruz. Bingöl’e en uygun yapabileceğimiz projeler hazırlanıyor. En kısa zamanda sizlerle paylaşacağız.” dedi

“31 MART BİR MİLATTIR”

Yılmaz, “Recep Tayip Erdoğan Bingöl’ü seviyor, Bingöllüler ise Recep Tayip Erdoğan’ı seviyor. Bu gönül bağını koparmak için çok çalışanlar var. Çok iftira atanlar var. Ama Allah’ın izni ile bu gönül bağını hiç kimse koparamadı, koparmaya da gücü yetmeyecek inşallah. Bingöl en zor zamanlarda Recep Tayyip Erdoğan ve arkadaşlarının arkasında durdu. Durmaya devam edecek inşallah” dedi.

31 Mart’ın önemli bir seçim olduğuna değinen Yılmaz, şunları kaydetti:
“Birliğimizi, beraberliğimizi koruyacağız, bir takım fitne odaklarının bizi parçalanmasına müsaade etmeyeceğiz ve Allah’ın izniyle 31 Mart bir milattır. Yeni yönetim sistemine geçtik, başkanlık sistemini kurduk, 12 Eylül Anayasasını ortadan kaldırdık yeni bir anayasa geldi. Ve sonra yeni bir sisteme geçtik. Şimdi Türkiye saldırmak isteyenler için son bir fırsat var oda yerel seçimler. Niye saldırmak istiyorlar dertleri şu, diyorlar ki biz bu yerel seçimlerde daha düşük oy almasını sağlarsak AK Parti’nin Türkiye’nin istikrarını bozarız, Türkiye’nin istikrarı ortadan kalkar, halkın psikolojisi bozulur ve böylece yavaş yavaş bu ülkede farklı bir düzene doğru gideriz diyorlar. Ama biz bunlara müsaade etmeyeceğiz.”

Bingölsürmanşet

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat