SON DAKİKA

Yetersiz Trafolara Takviye Talebi

Bu haber 21 Şubat 2019 - 12:14 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Solhan Yeni Mahalle’deki elektrik trafolarının mahalleye yetersiz geldiğini ve elektrik akımının düşük olduğundan elektronik ev aletlerinin arızalandığını belirten Acar, sorunun giderilmesi için yetkililerden çözüm beklediğini aktardı.

Solhan’ın en büyük mahallesi Yeni Mahalle sakinlerinden Turgay Acar, “Mahallemizde yetersiz gelen trafolara takviye yapılıp sorunların ivedi bir şekilde giderilmesini istiyoruz.” dedi.

Yeni Mahalledeki elektrik sorununa çözüm isteyen Acar, şu ifadeleri kullandı: “Yeni mahalle D 300 karayolunun alt kısmında elektrik trafolarının yetersiz geldiğinden dolayı evde kullandığımız elektronik ev aletlerini çalıştırmakta zorlanıyor. En basitinden süpürge makinesini kullandığımızda boğuluyor, buzdolabındaki gıda malzemeleri sanki dolaba konulmamış gibi çok çabuk bozuluyorlar. Geçtiğimiz hafta aynı sorundan dolayı bozulan şofbenin yerine yenisini aldık yenisi de su ısıtmıyor. Bu durumu Fedaş Solhan İlçe şefliğine iletim ama programa alacaklarını söylediler. Ancak süre bakımından gecikeceğinden mağduriyetimiz devam edecektir. Biz sorunların hızlı bir şekilde giderilmesini isterken bu tür sebeplerden zaman kaybı olmasını istemiyoruz. Bu sorundan dolayı koca bir mahalle mağdur olmuştur. Yetkililerden mağduriyetimizin giderilmesi için çözüm bekliyoruz.”

Solhanınsesi

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat