SON DAKİKA

Vali Ekinci: “Huzur ve Güven İçinde Bir Seçim Diliyorum”

Bu haber 21 Şubat 2019 - 16:51 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Vali Kadir Ekinci Başkanlığında ‘Seçim Güvenliği Toplantısı’ yapıldı. Burada konuşan Vali Ekinci; Güvenlik birimleri, ilçe seçim kurulları, kaymakamlar, nihai olarak il seçim kurulu ve Valiliğin bu konuda gerekli tedbirleri aldıklarını belirtti.

İl özel idaresi toplantı salonunda gerçekleşen toplantıda GAMER, İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı personeli tarafından yapılan sunumlarda seçim güvenliği ve alınacak tedbirler değerlendirildi.
31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan yerel seçimlerin Bingöl’de huzurlu ve güvenli bir ortamda geçmesini temenni eden’ Vali Kadir Ekinci ise yaptığı değerlendirme konuşmasında şunları söyledi:

’31 Mart Mahalli İdare Seçimlerinin en objektif haliyle sonuçlanması hepimizin ortak görevidir. Seçimin suhulet içinde ve ilimize yakışır şekilde tamamlanması için üzerimize düşeni yapalım. Rabbü-l alemin bu seçimleri vatana ve millete hayırlı etsin inşallah. Bizlere de güç kuvvet versin, adalet ihsan etsin; huzur içerisinde bir seçim geçirelim.

Güvenlik birimlerimiz, ilçe seçim kurullarımız, kaymakamlarımız, nihai olarak il seçim kurulumuz ve Valiliğimiz bu konuda gerekli tedbirleri aldılar. Ama hep beraber varsa sorunların da tartışılabileceği bir platformunun olması sebebiyle bu toplantı organize edildi. Güvenlik birimlerimiz seçim öncesi ve seçim sonrası için gerekli güvenlik tedbirlerini almış durumdalar. İnşallah alanda da kazasız, belasız bir seçim ortamı oluştururuz ve 31 Mart Mahalli İdareler Seçimini atlatırız.”

Toplantıya Vali Kadir Ekinci’nin yanı sıra Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Çoban, Adalet Komisyonu Başkanı Cahit Gülnar, Vali Yardımcısı Taner Bolat, İl Emniyet Müdürü Metin Akay, İl Jandarma Komutan V. Ümit İlbayı, İlçe Kaymakamları, İlçe Emniyet Müdürleri, İlçe Jandarma Komutanları ve il ve ilçe seçim kurulu başkanları katıldı.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat