SON DAKİKA

Siyer Sınavı İle İlgili Teşekkür Mesajı

Bu haber 21 Şubat 2019 - 12:20 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Peygamber Sevdalıları Vakfı Bingöl Temsilcisi Ömer Aşkın geçtiğimiz hafta sonu yapılan siyer sınavı ile ilgili teşekkür mesajı yayınladı.

Geçtiğimiz Pazar günü Türkiye genelinde yapılan ve Bingöl’de de yoğun bir katılımın gerçekleştiği Siyer Sınavına binaen teşekkür mesajında bulunan Peygamber Sevdalıları Vakfı Bingöl Temsilcisi Ömer Aşkın şunları belirtti: “Bir Siyer Sınavını daha Allah’ın yardımıyla geride bıraktık. Bu yıl sekizincisini düzenlediğimiz sınavımız her yılki gibi yoğun bir teveccüh ve katılımla nihayet buldu. Resulullah aleyhisselamı okuyup anlama gayesiyle çıktığımız bu yolda bizleri yalnız bırakmayan çalışma ekibimiz başta olmak üzere, tüm kardeş ve bacılarımıza, eğitimci ve öğrenci kardeşlerimize, sınava katılım noktasında teşvik eden ebeveynlere ve sınav kayıt merkezlerimize teşekkür eder, Allah razı olsun diyoruz.”

Ayrıca Siyer Sınavı sürecince yazılı, görsel, işitsel olarak bu hayırlı sınavda emeği geçen, sesimizi yükselten, kitlelere ulaştıran ulusal ve yerel olmak üzere tüm basın mensubu kardeşlerimize de teşekkürü bir borç biliyor, Allah kendilerinden razı olsun diyoruz.”

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat