SON DAKİKA

BBP Bingöl Teşkilatı Feshedildi

Bu haber 21 Şubat 2019 - 18:02 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Büyük Birlik Partisi Bingöl İl Başkanı Avukat Muammer Çolakoğlu’nun genel merkez tarafından görevden alındığı ve parti teşkilatının feshedildiği öğrenildi.

Çolakoğlu’nun görevden alınması ve parti teşkilatının feshedilmesinin genel merkezin bilgisi dışında Bingöl Belediye Başkanlığı için aday başvurusu yapmasından kaynaklandığı belirtiliyor.

Bilindiği üzere BBP, doğu illerinde cumhur ittifakını destekleme kararı almıştı. Bu karara karşın BBP Bingöl’de Şeref Varolgüneş ile seçime girme kararı almıştı.

BBP adayı Şeref Varolgüneş bugün şu açıklamayı yapmıştı: “Genel merkez kapılarını Bingöl Bld.Bşk.adaylığını engellemek için yırtınan vekil. Senin gücün Şeref Varolgüneş’e yetmez Hacı Bayrama git destur al Muhsin Başkanımı ziyaret et beni ona anlat emri o verdi o durdarır düşürülecek helikopterin varsa benide bindir. KÖROĞLU ŞEREF”

Öte yandan Muammer Çolakoğlu’nun bu karara karşı ne tür bir açıklama yapacağı merak ediliyor. Çolakoğlu, daha önce de genel merkezin politikalarına karşı bir takım açıklamalar yaparak Muhsin Yazıcıoğlu’nun mirasına sahip çıkılması çağrısında bulunmuştu.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat