SON DAKİKA

4’üncü Geleneksel Hesarek Festivali

Bu haber 21 Şubat 2019 - 16:55 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Belediyesi, geleneksel hale getirdiği Hesarek Festivali’nin 4’üncüsünü düzenleyecek. Etkinlikte, ünlü ses sanatçısı Servet Kocakaya da konser verecek.

Bingöl Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğünce yapılan açıklamada, Kültür ve Turizm Bakanlığı desteğiyle 4’üncü Hesarek Kayak Festivali düzenleneceği belirtildi.

23 Şubat Cumartesi günü düzenlenecek festivalin kentin tanıtımına büyük katkı sağlayacağı vurgulanan açıklamada, etkinliğe katılmak isteyenlere ücretsiz ulaşım olanağı sağlandığı kaydedildi.

Açıklamada, “Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüz tarafından bu yıl 4’üncüsü düzenlenecek olan Hesarek Kayak Festivali, sabah saat 10.00’da başlayıp, saat 17.00’da sona erecektir. Protokol konuşmaları ve mahalli sanatçıların sahne almasıyla başlayacak festival kapsamında çuval yarışı, kızak yarışması, halat çekme yarışı gibi çeşitli etkinlikler düzenlenecek. Katılımcılara sucuk ekmek ikramının yapılacağı festival de ünlü ses sanatçısı Servet Kocakaya konser verecek. Ulaşım araçları, saat 10.00’da Bingöl Belediyesi Kültür Merkezi önünden hareket edecek” denildi.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat