SON DAKİKA

“Vatandaşımızın Sorunlarını Dinliyoruz”

Bu haber 19 Şubat 2019 - 14:38 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Vatandaşla buluşma programları kapsamında Yedisu ilçesini ziyaret eden Vali Kadir Ekinci, burada bir dizi temas ve incelemelerde bulundu. ‘Yavuztepe Üs Bölgesi’ne geçen Ekinci, üs bölgesinde Mehmetçiğimiz ile bir araya geldi. Vali Ekinci; “İlçelerimizi, köylerimizi ve mahallelerimizi ziyaret ederek vatandaşımızın sorunlarını dinliyoruz.“  dedi.

Yedisu Kaymakamı Bünyamin Karaloğlu, Belediye Başkanı Salih Uçan ve ilçe protokolü tarafından karşılanan Vali Ekinci, önce kaymakamlık ziyareti yaptı. Burada Kaymakam Karaloğlu’ndan ilçe hakkında brifing alan Vali Ekinci daha sonra farklı birimleri ziyaret ederek çalışanlara kolaylıklar diledi.

Esnaf ziyareti ile devam eden Yedisu programında Vali Ekinci Yedisu esnafını işyerlerinde ziyaret ederek ‘hayırlı ve bol kazanç’ dileklerinde bulundu. Bir kıraathanede vatandaşlarımız ile birlikte çay içip sohbet eden Vali Ekinci, vatandaşlarımızın sorunlarını ve taleplerini dinledi. Burada yaptığı konuşmada Vali Ekinci, ‘Devletimiz bütün imkânları ile vatandaşımızın hizmetindedir. İlçelerimizi, köylerimizi ve mahallelerimizi ziyaret ederek vatandaşımızın sorunlarını dinliyoruz; çözüm için el ele gönül gönüle birliktelikler geliştiriyoruz. Çünkü bizim için tek hedef, insanımızın memnuniyeti, huzur ve mutluluğudur. İnşallah kamunun imkânları geliştikçe bu vatandaşımıza yansıyacak ve yaşam kalitesi daha yüksek bir ülke olacağız. Göstermiş olduğunuz samimiyet ve misafirperverlikten ötürü hepinize teşekkür ederim’ dedi.
Kaymakam Karaloğlu ve Belediye Başkanı Uçan’ın da eşlik ettikleri ziyaretler esnasında karşılaştığı çocuklarla da yakından ilgilenen Vali Ekinci, çocuklar ile sohbet etti ve çeşitli hediyeler verdi.
Daha sonra Yedisu Belediye Başkanlığını ziyaret eden Vali Ekinci, Belediye Başkanı Salih Uçan’dan belediyenin tamamlanan ve devam eden çalışmaları, projeleri hakkında bilgi aldı.
Buradan Yedisu ‘Yavuztepe Üs Bölgesi’ne geçen Vali Ekinci, üs bölgesinde Mehmetçiğimiz ile bir araya geldi.
Valinin Yedisu programı, Yedisu İlçe Jandarma Komutanlığındaki ziyaret ve incelemeler ile tamamlandı.

Yedisu ziyaretinde Vali Kadir Ekinci’ye Kaymakam Bünyamin Karaloğlu, Belediye Başkanı Salih Uçan, İl Emniyet Müdürü Metin Akay ve İl Jandarma Komutanı Albay Mevlüt Dirim eşlik ettiler.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat