SON DAKİKA

Hesarek’te Kar Var, Adı Yok!

Bu haber 19 Şubat 2019 - 6:33 'de eklendi ve kez görüntülendi.


Meteoroloji Genel Müdürlüğü, kayak merkezlerindeki kar kalınlığı ile ilgili verdiği bilgilerde en fazla kar kalınlığı Hesarek Kayak merkezinde olmasına rağmen Hesarek’in adı dahi verilerde geçmiyor.

Her fırsatta Türkiye’nin en iyi, en kaliteli karı, en uzun süre kar tutan ve en fazla karının Hesarek Kayak merkezinde olduğunu anlatanlar, anlattıklarını sadece lafta bırakıyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü kayak merkezlerine ilişkin yayınladığı kar verilerinde Hesarek Kayak merkezinin ismi yer almaması, şaşkınlık yarattı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünce yayınlanan son verilerde Türkiye’nin kayak merkezlerinde kar kalınlıklarında son duruma bakıldığında, kar kalınlığı en fazla 199 santimetre ile Davraz’da, en az ise 15 santimetre ile Ladik Akdağ’da ölçüldü.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü verilerine göre, kar kalınlığı Uludağ’da 174, Ilgaz’da 146, Kartepe’de 128 cm, Erciyes’te 118, Kartalkaya’da 115, Sarıkamış’ta 92, Palandöken’de 91, Sivas Yıldız’da 85, Denizli’de 80, Saklıkent’te 71, Yıldıztepe’de 42, Salda’da 32, Ardahan Yalnızçam’da 32, Kop’ta 16, Ladik Akdağ’da 21 santimetre ölçüldü. 

Adı dahi duyulmamış kayak merkezlerinin ismi Meteoroloji Genel Müdürlüğünce açıklanırken, öve öve bitirilmeyen Hesarek Kayak merkezinin adı dahi meteoroloji verilerinde yer almaması büyük bir eksikliği gözler önüne seriyor.

Bingöl Kenthaber

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat