SON DAKİKA

Vali Ekinci: ‘Şehit Aileleri Emanetimizdir’

Bu haber 14 Şubat 2019 - 14:12 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Vali Kadir Ekinci ve Eşi Tuba Ekinci, şehit ve gazi aileleri ziyaretleri kapsamında Salcan ve Belgin ailelerini evlerinde ziyaret ettiler.

Vali Kadir Ekinci ve Eşi Tuba Ekinci, şehit ve gazi aileleri ziyaretleri kapsamında Nisan 2017’de Şehit olan Güvenlik Korucusu Mansur Salcan’ın Kültür Mahallesinde ikamet eden ailesine ziyaret ile başladı. Şehidimizin çocukları ile yakından ilgilenen, çeşitli hediyeler veren ve Şehit ailesinin sorunlarını ve taleplerini dinleyen Vali Ekinci, ‘Şehit aileleri emanetlerimizdir. Devlet ve millet olarak şehitlerimizin aziz hatıralarını daima canlı tutacak ve şehitlerimizin aile fertlerine her türlü maddi ve manevi yardımı yapmaktan geri durmayacağız’ dedi.

Şehit aileleri ziyaret programının ikinci kısmında Belgin ailesi ziyaret edildi. 29 Ekim 2011 tarihinde şehit olan Nesibe Belgin ve aynı olayda yaralanıp sonraki günlerde şehit olan oğlu Veysel Belgin’in Bahçelievler Mahallesinde ikamet eden ailesine ziyaret gerçekleştirildi. Şehitlerimizin aile fertleri ile tanışan ve sorunlarını, taleplerini dinleyen Vali Ekinci, ‘Vatan, millet, bayrak gibi değerler uğruna şehadet mertebesine ulaşan şehitlerimizin aile fertleri bizlerin emanetidir. Kapılarımız şehit ve gazilerimizin ailelerine daima açık olacaktır.  Bizler de her fırsatta şehit aileleri ile bir araya gelecek ve şehitlerimizin aziz hatıralarını yad edeceğiz inşallah. Bütün şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum’ dedi.

Vali Kadir Ekinci ve Eşi Tuba Ekinci  şehit aileleri ziyaretine Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürü M.Emin Çakan ve İl Müftü Vekili Mehmet Hadin Tutkal eşlik ettiler.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat