SON DAKİKA

2 Bin Kamyon Kar Taşındı

Bu haber 14 Şubat 2019 - 14:10 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, karla mücadele çalışmaları kapsamında 2 bin kamyon karın merkez dışına taşındığını söyledi.

Başkan Barakazi, gazetecilere yaptığı açıklamada, yoğun bir şekilde sürdürülen karla mücadele çalışmaları kapsamında 18 bin ton karın şehir dışına taşındığını belirtti.

5 greyder, 10 yükleyici, 8 kamyon, 3 tuzlama aracı, 2 kaldırım temizleme aracı ve 200 personel ile karla mücadele edildiğini vurgulayan Barakazi, “Bu yıl yaptığımız karla mücadele çalışmamızda 2 bin kamyonluk karı dışarıya taşıdık. Bu 18 bin tona tekabül ediyor. Bunun biraz fazla, eksik olması ihtimal dahilindedir. Bunun şuana kadar ki maliyeti 770 bin lira olmuştur. Buda kendi imkânlarımızla kendi yaptığımız bir iş. Bu mücadele esnasında da diğer kamu kurumlarıyla çok ciddi bir işbirliği oldu. Valimiz başkanlığında köylerdeki kar mücadelesi yapılırken aynı zamanda onlarla da istişare ederek şehir merkezinde herhangi bir aksaklığın yaşanmaması için yine koordinasyonlu bir şekilde hareket ettik. Başarılı bir karla mücadele yılı geçirdiğimizi düşünüyorum. Maliyeti hiç önemli değil. Allah’a şükür imkanımız var, herhangi bir sorun yaşamadık” dedi.

Yoğun kar olan günlerde araç eksikliği yaşadıklarında araç kiralaması yapıp takviye ettiklerini anımsatan Başkan Barakazi, “Greyder, kepçe gibi araçlar kiraladık. Önemli olan bunlar değil, önemli olan halkın yaşam kalitesini güzel bir şekilde sürmesi ve önemli olan hemşehrilerimize hizmettir. Karla mücadele çalışmasında emeği birimlerimize, personelimize ve diğer kamu kurumlarına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat