SON DAKİKA

Yaşlı Adam Gözyaşlarını Tutamadı

Bu haber 07 Şubat 2019 - 10:51 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl’ün Karlıova ilçesine bağlı Karlıca köyü yolu on beş gün sonra açıldı. Köye giden kaymakam burada bulunan yaşlı ve hastaları ziyaret etti. Köyde bulunan 78 yaşındaki Derviş Yüksel evine gelen Kaymakam Yetgin’i karşısında görünce gözyaşlarını tutamadı. Hasta yatağında Kaymakama sarılarak ağlayan Derviş Yüksel ilk defa evlerine bir kaymakamın geldiğini ve sıkıntılarını dinlediğini ifade etti.

Karlıova ilçesine otuz kilometre uzaklıkta bulunan Karlıca köyü yolu yaklaşık on beş gün boyunca kar ve tipiden dolayı kapalı kaldı. Kaymakamlığa bağlı özel idare ekipleri aralıksız olarak beş gün boyunca özel bir çalışma yürüterek köy yolunu büyük zorluklarla açtı. Köy yolunun ulaşıma açılmasıyla köye ilk ziyareti ilçe Kaymakamı Levent Yetgin yaptı. Köyde bulunan 78 yaşındaki Derviş Yüksel evine gelen Kaymakam Yetgin’i karşısında görünce göz yaşlarını tutamadı. Hasta yatağında Kaymakama sarılarak ağlayan Derviş Yüksel ilk defa evlerine bir kaymakamın geldiğini ve sıkıntılarını dinlediğini ifade etti.

74 yaşındaki eşi Zühriye yüksel ile birlikte aynı evde kalan Derviş Yüksel Kaymakama teşekkür ederek “Allah böyle kaymakamları başımızdan eksik etmesin. Allah devletimize zeval vermesin. Bu yıl kış şartları oldukça sıkıntılı geçti. Hemen hemen hergün kar ve tipi vardı. Yolumuz açılır açılmaz Kaymakamımız buraya gelerek sıkıntılarımızı dinlaedi. Allah ondan razı olsun” dedi. Köyde bulunan diğer hasta ve yaşlıları ziyeret eden Kaymakam Yetgin köylüler ile beraber köy konağında bir araya gelerek onların sorunlarını dinledi. Köylülerin sıkıntılarını ve sorunlarını not eden Kaymakam Yetgin burada köylülere yönelik yaptığı konuşmada, “Devletimiz şartlar ne olursa olsun sizlere hizmet etmemiz için bizleri görevlendirdi. Bu yıl bildiğiniz üzere kış ayları büyük sıkıntılar yaştı. Bu sıkıntıları gidermek için elimizdeki imkanlarla karla mücadeleyi yüksek tutmaya çalıştık. Masa başında köylülerin sorunlarını dinlemek yerine buraya gelerek köylülerimizin sıkıntılarını yerinde görmekti” dedi.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat