SON DAKİKA

HDP Bingöl Eş Başkan Adayları Belli Oldu

Bu haber 05 Şubat 2019 - 6:45 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Halkların Demokratik Partisi (HDP) Bingöl Belediye Eş Başkan Adayları Hatice Kavran ve HDP Diyarbakır Milletvekili Hişar Özsoy oldu.

HDP Bingöl belediye eş başkan adayları HDP Bingöl örgütünün resmi sosyal medya hesaplarından duyuruldu. Yapılan duyuruda, “HDP Bingöl Belediye Eş Başkan Adaylarımız Hatice KAVRAN ve Diyarbakır Milletvekili Hişyar ÖZSOY olarak belirlenmiştir. Çewlîg için hayırlı olacaktır.” denildi.

Aday Adaylarından Destek Açıklaması

Bu kararın ardından HDP Bingöl Belediye Başkan aday adayı olan Sinan Baylas ve Niyazi Azak’da sosyal medya hesaplarından Kavran ve Özsoy’a destek açıklamasında bulundular. Baylas yaptığı paylaşımda, ” Belediye Eş Başkan adaylarımız @kavran0112 ve @hisyarozsoy yoldaşlarıma başarılar dilerim.” dedi. Azak ise şu mesajı paylaştı: “HDP Genel merkezimizin Aldığı karar biz aday Adayları İçin Bağlayıcı Karardır, Bingöl belediye başkan Adayımız Hişar özsoy için Büyük çabamız olacaktır, Halkımıza hayırlı olsun, Mücadelemiz Bize düşman hukuku dayatan miliyetçi ve ulusalcı ayrım Yapanlara karşı olacak’tır.”

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat