SON DAKİKA

Engin, Vali Kurtuluş Şişmantürk Ortaokulunu Ziyaret Etti

Bu haber 04 Şubat 2019 - 10:30 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin 2018-2019 eğitim-öğretim yılı 2. döneminin ders zili başlamasıyla birlikte yapımı tamamlanıp eğitim öğretime yeni açılan Vali Kurtuluş Şişmantürk Ortaokulunu  ziyaret etti.

Vali Kurtuluş Şişmantürk Ortaokulu’na gerçekleştiren ziyarette İl Müdürü Engin Okul müdürü Salih Çetin tarafından karşılandı. Okul Müdürü nezaretinde 2. Dönem eğitim öğretime açılan okulda incelemelerde bulunarak, okulun sınıflarını gezen Engin, gezdiği sınıflara 2.dönemin başarılı ve verimli geçmesi temennisinde bulundu.

İl Müdürü Kadri Engin, ikinci dönem okul ziyaretleri kapsamında Vali Kurtuluş Şişmantürk Ortaokulunu  ziyaret ederek öğrenciler ve öğretmenler ile sohbet etti.

Öğrencilere kısa bir konuşma yapan Engin, “tüm çocuklarımızın daha kaliteli bir eğitim alabilmesi için elimizden geleni yapma gayretindeyiz. Amacımız öğrencilerimizi geleceğe en donanımlı şekilde hazırlayabilmektir. Ülkesine, milletine, dinine, faydalı birer insan olmaları için azami gayret gösteriyoruz. Bu ortak amacı gerçekleştirmemiz ve öğretmenlerimizin işini kolaylaştırmak adına öğrencilerimizin daha azimli olmaları gerekmektedir. Unutulmamalı ki kaliteli eğitim kaliteli ortamda verilir. Bu bağlamda Allah’ın izniyle Vali Kurtuluş Şişmantürk Ortaokulumuzu kısa sürede bitirerek 2018-2019 eğitim öğretim yılının ikinci döneminde öğrencilerimizin hizmetine sunduk.” dedi.

Öğrenciler ile yakından ilgilenen Engin,  burada öğrencilerin sıkıntıları olup olmadığını sorarken, dersleri hakkında da öğrencilerden bilgiler aldı. Öğretmenler ile de istişare toplantısı yapan Engin, yaptığı konuşmada, “Zor ve şerefli bir göreviniz var. Sevilerek yapılan her iş başarı, başarı da beraberinde mutluluk getirir. Önemli olan faydalı olmak ve insanımıza ve devletimize hizmet ederek milli ve manevi değerleri önemseyen mutlu bireyler yetiştirmek. Bingöl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak imkanlarımız ölçüsünde okullarımızı iyileştirmek için çalışıyoruz, bu okulumuzun eski binası ihtiyaca cevap veremiyordu bizlerde bu nedenle öğrencilerimizin daha modern bir ortamda eğitim almaları için eski okul binamızı yıkarak yerine daha modern bu okulumuzu inşa ettik, ikinci dönemin başlamasıyla birlikte hizmete giren yeni okulumuz İlimize ve öğrencilerimize hayırlı uğurlu olsun” ifadelerine yer verdi.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat