beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Siyer Sınavı Başvurusu İçin Son Günler

Bu haber 31 Ocak 2019 - 13:43 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Peygamber Sevdalıları Vakfı tarafından düzenlenecek olan ve Bingöl’de de birçok merkezde yapılacak siyer sınavı başvuruları 3 Şubatta sona erecek.

Peygamber Sevdalıları Vakfı tarafından bu yıl sekizincisi düzenlenecek olan siyer sınavı Bingöl’de de birçok merkezde yapılacak. 3 Aralıkta alınmaya başlanan başvuruların 3 Şubatta biteceğini söyleyen Peygamber Sevdalıları Bingöl İl Temsilcisi Ömer Aşkın, “Şu ana kadar binlerce başvuru aldık. Başvurular 3 Şubatta sona eriyor. 5 Umre onlarca bilgisayar ve yüzlerce farklı ödülün olduğu başvurular için son günlere girmiş bulunmaktayız. Başvuruda bulunmak isteyenler vakfımızın online adresinden, Kalemder ve şubelerinden yada Barman kırtasiye Turhan kırtasiye Beşyol kırtasiye ve Selam kitap kırtasiyeye giderek başvurularını yapabilirler. Gayesi Peygamber Efendimizin hayatını en ince teferruatıyla öğretmek olan ve öğrenilen bilgilere binaen kaybedenin olmadığı sınavımıza katılımın bizlere çokça faydası olacaktır. 17 Şubat pazar günü düzenleyeceğimiz sınavımız Bingöl merkez, Genç, Solhan ve Karlıova’da birçok merkezde yapılacaktır” dedi.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat