beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Jandarma Öğrencileri Sevindirdi

Bu haber 31 Ocak 2019 - 13:45 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl İl Jandarma Komutanlığınca; Bingöl Merkeze bağlı Ağaçeli ve Topalan Köyleri, Kiğı ilçesi Aşağıserinyer ve Yukarıserinyer Köyleri, Solhan ilçesi Asmakaya, Tarhan ve Kırık köyleri ziyaret edilerek vatandaşlar ile sohbet edildi. Jandarma yetkilileri, köy okullarında öğrencilere de çeşitli hediyeler dağıttı.

Bingöl İl Jandarma Komutanlığınca, mülki makamların da destekleri ile köy ziyaretleri devam ediyor. Program kapsamında; Bingöl Merkeze bağlı Ağaçeli ve Topalan Köyleri, Kiğı ilçesi Aşağıserinyer ve Yukarıserinyer Köyleri, Solhan ilçesi Asmakaya, Tarhan ve Kırık köylerinde vatandaşlarla bütünleşme faaliyetleri kapsamında, “Köy Ziyaretleri” icra edildi. Adı geçen köylerde jandarma yetkilileri vatandaşlarla bir araya gelerek, köy okullarında öğrencilere çeşitli hediyeler dağıttı.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat