beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Evlilik Öncesi Eğitim Semineri Verildi

Bu haber 30 Ocak 2019 - 7:40 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl il jandarma Komutanlığı’nda Bingöl Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğünde görev yapan  Sosyolog Handan Çiftçi tarafından 122 kişiye ”evlilik öncesi eğitim” semineri verildi.

Bingöl Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğünde görev yapan  Sosyolog Handan Çiftçi tarafından Evlilik Öncesi Eğitim Programı (EÖEP) kapsamında sağlıklı, mutlu ve müreffeh ailelerin oluşması için, aile içi iletişim süreçlerinin işlevselleştirilerek aile yaşam kalitesinin artmasına yönelik Bingöl İl Jandarma Komutanlığı’nda 122 kişiye “Evlilikte İletişim ve Yaşam Becerileri” konulu seminer verildi.

Seminerde “Evlilikte İletişim ve Yaşam Becerileri, Sağlıklı Bir Evlilik İçin Aile İçi İletişimin Temel Unsurları, Evlilik Çatışmasına Sebep Olan Faktörler ve Çözüm Yolları”  vb. konulara değinilerek aile hayatında eşler arasındaki sağlıklı iletişim ve etkileşimin önemine vurgu yapıldı. Eş ve eş adayları arasında gerçekleştirilen iletişimin çeşitliliği kadar, verimliliğinin de aile yaşam kalitesi ve mutluluğunu arttırmada önemli olduğuna değinilerek, katılımcıların konulara aktif bir şekilde katılımları sağlandı. Seminerin sonunda, er ve erbaşlardan gelen sorular açık ve anlaşılır bir şekilde cevaplandı ve uygulamanın pratik yöntemlerine değinildi.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat