beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Anuk, MHP İl Genel Meclisi Aday Adayı Oldu

Bu haber 30 Ocak 2019 - 14:37 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl’ün tanınan İşadamlarından Baki Anuk Milliyetçi Hareket Partisi İl Genel Meclisi Aday Adaylığına yaklaşık 300 vatandaşla beraber başvuruda bulundu. 

Başvurusunu Milliyetçi Hareket Partisi Bingöl İl Başkanlığına yapan Anuk yaptığı açıklamada; ‘Milliyetçi Hareket Partisi İl Genel Meclisi Aday Adayı olarak başvuruda bulunduk. Allah hepimize hayırlı uğurlu etsin. Bana desteğini esirgemeyen Orman Ardı köyü muhtarı ve köy heyeti, Yeşil Köy Muhtarı ve köy heyeti, Garip köyü muhtarı ve köy heyeti, Dik köyü muhtarı ve köy heyeti, Çayağzı Köy Muhatarı ve köy heyetlerine desteklerinden dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim. Allahın izniyle Milliyetçi Hareket Partisi Belediye başkanı ve il encümenliğine tarihi bir farkla sonuca gidecek ve güzel Bingölümüze emin ellerde ve halkımızın hizmetinde olacağız. Birlikten kudret doğar ve birlikte rağmet vardır hadisi şerifine nail olarak yolumuza devam edeceğiz’ ifadelerini kullandı. 

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat