SON DAKİKA

Temel Afet Bilinci Eğitimleri Devam Ediyor

Bu haber 29 Ocak 2019 - 7:01 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl’de Afet ve Acil Durum İl Müdürlüğü tarafından özel güvenlik personellerine temel afet bilinci eğitimi verildi

İl Emniyet Müdürlüğü koordinesi ile Bingöl genelinde kamu ve özel kurum-kuruluşlarda görev yapan yaklaşık 300 özel güvenlik personeline Bingöl Belediyesi Veysel Belgin Gençlik Merkezi Konferans salonunda Afet ve Acil Durum İl Müdürü Mehmet Emin Boğatekin başkanlığında eğitmen personel tarafından “Birey ve Aileler İçin Temel Afet Bilinci Eğitimi” verildi.

Programda Afet ve acil durumlar ile ilgili bir konuşma yapan il müdürü Boğatekin, özellikle Bingöl’ün afetselliği ve depremselliği hakkında önemli bilgiler sundu. İl müdürü Boğatekin’in ardından eğitmen personel tarafından sunum eşliğinde özel güvenlik personellerine “deprem öncesi, deprem esnası ve deprem sonrasında yapılması gerekenler, ilk 72 saat, afet ve acil durum çantası, ikincil afetler, afet bilinci kültürü, aile afet planı ve psikolojik ilk yardım” gibi konularda katılımcı personellere sunum yaptılar.

Bingöl il merkezi ve ilçelerde görev yapan toplamda 900 kişilik kamu-özel güvenlik personellerine yönelik eğitimlerin devam edeceği belirtildi.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat