beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Bingöl Uçağına Yıldırım Çarptı

Bu haber 27 Ocak 2019 - 19:44 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl İstanbul seferini yapan Türk Hava Yolları’na ait yolcu uçağına yıldırım çarptı.

Türk Hava Yolları’na ait yolcu uçağı, sabah 10.20’de Bingöl İstanbul seferini yapmak üzere Bingöl Havalimanı’ndan kalkış yaptı. Airbus A320 tipi yolcu uçağına havalandıktan kısa bir süre sonra yıldırım isabet etti. Olay sırasında uçaktaki yolcular büyük panik yaşadı. 1 saat 45 dakika süren yolculuk bayan pilotun güzergah değiştirmesiyle 2 saat 10 dakika sürdü.

Bingöl Haber Ajansında yer alan habere göre yaşanan paniği yolculardan biri şu sözlerle anlattı: “Sabah 10.20’de Bingöl Havalimanı’ndan İstanbul’a gitmek için uçağa bindik. Hava kapalı ve yağışlıydı. Kalktıktan bir iki dakika sonra gökyüzünde gürültüyle beraber bir anda ışık saçtı. Çok korktuk, panikledik. Olayı anlamak için sorduğumuzda yıldırımın uçağa isabet ettiğini öğrendik. Pilotumuz bayandı ve soğukkanlı olduğu belliydi. O hengameden uçağı çıkarıp hiçbir yere acil iniş yapmadan İstanbul’a kadar bizi götürdü. Çok şükür panik ve korkunun dışında kimseye bir şey olmadı.”

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat