Reklamı kapat

Reklamı kapat
Bingöl Net

Başarıyı Artırmak İçin Yeni Salonlar Oluşturuldu

Solhan Anadolu İmam Hatip Lisesi, öğrenci katılımını ve başarıyı artırma adına okul pansiyonunda DYK ve etüt salonları oluşturdu. Solhan ilçesinde bulunan Anadolu İmam Hatip Lisesi, Destekleme ve Yetiştirme Kurslarında öğrenci katılımını ve başarıyı artırma adına okul pansiyonunda DYK ve etüt salonları oluşturdu. 2018/2019 Eğitim Öğretim yılında akademik alanda başarıyı artırmak ve geliştirmek parolası ile çıkan […]

Başarıyı Artırmak İçin Yeni Salonlar Oluşturuldu
10 Ocak 2019 - 15:35 'de eklendi.

Solhan Anadolu İmam Hatip Lisesi, öğrenci katılımını ve başarıyı artırma adına okul pansiyonunda DYK ve etüt salonları oluşturdu.

Solhan ilçesinde bulunan Anadolu İmam Hatip Lisesi, Destekleme ve Yetiştirme Kurslarında öğrenci katılımını ve başarıyı artırma adına okul pansiyonunda DYK ve etüt salonları oluşturdu. 2018/2019 Eğitim Öğretim yılında akademik alanda başarıyı artırmak ve geliştirmek parolası ile çıkan Solhan Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde öğrenciler okul saatlerinden sonra 18.30-19.50 saatleri arasında haftanın 5 günü belirlenen takvime göre kurslarını gerçekleştiriyor. İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali İhsan Yanılmaz ve Şube Müdürü Savaş Demirel gerçekleştirilen uygulamayı yerinde inceledi. Pansiyonlu okulların bu ve buna benzer öğrencilere yönelik gerçekleştirecekleri her türlü faaliyetin eğitim öğretime farkındalık ve farklılık katacağının altını çizerek başta Okul Müdürü İhsan Sönmez´e olmak üzere bu güzel ortamın oluşmasına vesile olan okul idaresine ve öğretmenlerimize katkılardan dolayı teşekkür etti.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER