Reklamı kapat

Reklamı kapat
Bingöl Net

Aşırı Kar Yağışına Dayanamayıp Çöktüler

Bingöl’de ki bazı noktalarda halk otobüs durakları aşırı kar yağışı sonrası yıkıldı. Bingöl’de etkili olan kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi. Şehrin çevre iller ile bağlantısı koparken, köylere ulaşımda da sorunlar yaşandı. Şehir merkezinde ciddi sorunlar görülürken, eğitim ve öğretime de ara verildi. Çatılarda biriken kar tehlike saçarken, aşırı kar halk otobüs duraklarının da çökmesine sebep […]

Aşırı Kar Yağışına Dayanamayıp Çöktüler
10 Ocak 2019 - 11:09 'de eklendi.

Bingöl’de ki bazı noktalarda halk otobüs durakları aşırı kar yağışı sonrası yıkıldı.

Bingöl’de etkili olan kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi. Şehrin çevre iller ile bağlantısı koparken, köylere ulaşımda da sorunlar yaşandı. Şehir merkezinde ciddi sorunlar görülürken, eğitim ve öğretime de ara verildi.

Çatılarda biriken kar tehlike saçarken, aşırı kar halk otobüs duraklarının da çökmesine sebep oldu. Şehrin belli bölgelerinde bulunan durakların üzerinde biriken kar kütlesine dayanamayıp çökmesi beraberinde ihmal tartışmalarını da getirdi. Bingöl‘ün iklim koşulları göz önünde bulundurulmayarak hizmete sunulan durakların kamu malının zarara uğratılmasına sebep olduğunu belirten vatandaşlar sorumluların hesap vermesi gerektiğini dile getirdiler.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER