Reklamı kapat

Reklamı kapat
Bingöl Net

Yedisu’da Kar Tatili Bir Kez Daha Uzatıldı

Bingöl’ün Yedisu ilçesinde okullar yarın da tatil edildi. Ayrıca, engelli ve hamile kamu çalışanları da yarın idari izinli sayılacak. Bingöl’ün Yedisu ilçesinde iki gündür okullar tatil edilmişti. Kar yağışının etkisini sürdürmesinden dolayı Yedisu’da yarında okullar tatil edildi.  Yedisu Kaymakamlığı tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “İlçemizde yoğun kar yağışı nedeniyle öğrencilerimizin ve vatandaşlarımızın mağduriyet […]

Yedisu’da Kar Tatili Bir Kez Daha Uzatıldı
08 Ocak 2019 - 15:17 'de eklendi.

Bingöl’ün Yedisu ilçesinde okullar yarın da tatil edildi. Ayrıca, engelli ve hamile kamu çalışanları da yarın idari izinli sayılacak.

Bingöl’ün Yedisu ilçesinde iki gündür okullar tatil edilmişti. Kar yağışının etkisini sürdürmesinden dolayı Yedisu’da yarında okullar tatil edildi. 

Yedisu Kaymakamlığı tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “İlçemizde yoğun kar yağışı nedeniyle öğrencilerimizin ve vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamaması için ilçemizde Eğitim Öğretime, 09.01.2019 Çarşamba günü 1 (bir) gün ara verilmiştir.Ayrıca, kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan engelli ve hamile personeller de, 09.01.2019 Çarşamba günü idari izinli sayılacaktır.”

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER