Reklamı kapat

Reklamı kapat
Bingöl Net

SP Solhan Adayları Açıklandı

Saadet Partisi, 70 belediye başkan adayını açıkladı. Açıklanan Belediye Başkanı adaylardan ikisi Solhan ve Arakonak belde adayları oldu. SP’nin Solhan Adayı eski belediye başkanlarından Düşen olurken, Arakonak adayı ise Karagöz olduğu açıklandı. Saadet Partisi Solhan ve Arakonak Belde Belediye Başkanı Adayları açıklandı. Saadet Partisinin Solhan Adayı Solhan Eski Belediye Başkanlarından Mehmet Emin Düşen olarak açıklanırken […]

SP Solhan Adayları Açıklandı
07 Ocak 2019 - 14:56 'de eklendi.

Saadet Partisi, 70 belediye başkan adayını açıkladı. Açıklanan Belediye Başkanı adaylardan ikisi Solhan ve Arakonak belde adayları oldu. SP’nin Solhan Adayı eski belediye başkanlarından Düşen olurken, Arakonak adayı ise Karagöz olduğu açıklandı.

Saadet Partisi Solhan ve Arakonak Belde Belediye Başkanı Adayları açıklandı. Saadet Partisinin Solhan Adayı Solhan Eski Belediye Başkanlarından Mehmet Emin Düşen olarak açıklanırken Arakonak Belediye Başkan Adayı ise Mahmut Karargöz olarak açıklandı.

Saadet Partisi (SP), 1’i büyükşehir, 10 il ile 51 ilçe ve 9 belde olmak üzere toplam 70 belediye başkan adayını açıkladı. Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, “Bizim kadrolarımız, çok daha yetenekli insanları aday olarak çıkarmaya müsait. Ama burada gözettiğimiz fark şu; bizim en iyimiz, vatandaşın oy vermeyeceği kişi olabilir. Arayışımız, seçilebilecek adayları bulmak.” dedi.

Solhanın Sesi

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER