Reklamı kapat

Reklamı kapat
Bingöl Net

O İlçedeki Kar Tatili Bir Gün Uzadı

Bingöl’ün Yedisu ilçesinde okullar yarın da tatil edildi. Ayrıca, engelli ve hamile kamu çalışanları da yarın idari izinli sayılacak. Bingöl’ün Yedisu ilçesinde bugün okullar tatil edilmişti. Kar yağışının etkisini sürdürmesinden dolayı Yedisu’da yarında okullar tatil edildi. Yedisu Kaymakamlığı web sitesinde yer alan duyuruda şu ifadelere yer verildi: “İlçemizde yoğun kar yağışı nedeniyle öğrencilerimizin ve vatandaşlarımızın […]

O İlçedeki Kar Tatili Bir Gün Uzadı
07 Ocak 2019 - 17:03 'de eklendi.Bingöl’ün Yedisu ilçesinde okullar yarın da tatil edildi. Ayrıca, engelli ve hamile kamu çalışanları da yarın idari izinli sayılacak.

Bingöl’ün Yedisu ilçesinde bugün okullar tatil edilmişti. Kar yağışının etkisini sürdürmesinden dolayı Yedisu’da yarında okullar tatil edildi.

Yedisu Kaymakamlığı web sitesinde yer alan duyuruda şu ifadelere yer verildi: “İlçemizde yoğun kar yağışı nedeniyle öğrencilerimizin ve vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamaması için ilçemizde Eğitim Öğretime, 08.01.2019 Salı günü 1 (bir) gün ara verilmiştir. Ayrıca, kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan engelli ve hamile personeller de, 08.01.2019  Salı günü idari izinli sayılacaktır.”

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER