Reklamı kapat

Reklamı kapat
Bingöl Net

Solhan Spor’un Maçı Ertelendi

Solhanspor Ziraat Bank voleybol mücadelesi olumsuz hava koşullarından dolayı, rakip takımın Solhan’a gelememesinden dolayı ileri bir tarihe ertelendi. Türkiye Voleybol Federasyonu 1. Lig Erkekler Kategorisi B gurubunda mücadele eden Bingöl’ün Voleybol temsilcisi Solhanspor’un 2018-2019 sezonunun ikinci yarısının ilk maçında Ziraat Bank ile kendi evinde oynaması gereken maç, olumsuz hava koşullarından dolayı rakip takımın Solhan’a gelememesi […]

Solhan Spor’un Maçı Ertelendi
04 Ocak 2019 - 18:52 'de eklendi.

Solhanspor Ziraat Bank voleybol mücadelesi olumsuz hava koşullarından dolayı, rakip takımın Solhan’a gelememesinden dolayı ileri bir tarihe ertelendi.

Türkiye Voleybol Federasyonu 1. Lig Erkekler Kategorisi B gurubunda mücadele eden Bingöl’ün Voleybol temsilcisi Solhanspor’un 2018-2019 sezonunun ikinci yarısının ilk maçında Ziraat Bank ile kendi evinde oynaması gereken maç, olumsuz hava koşullarından dolayı rakip takımın Solhan’a gelememesi üzerine ileri bir tarihe ertelendi.

Yarın oynanması gereken karşılaşmanın ertelendiği Solhanspor’un sosyal medya hesabından duyuruldu. Son Dakika olarak yapılan duyuruda, “Kulübümüzün yarın saat 14.00 ‘da Ziraat Bankası ile Solhan Spor Salonu’nda oynayacağı müsabaka rakibimizin olumsuz hava koşullarından dolayı Solhan’a gelememesi nedeniyle Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından ileri bir tarihe ertelenmiştir. Tüm taraftarlarımıza ve spor kamuoyununa duyurulur” denildi.

Solhanspor sezonun ilk karşılaşmasını 6 Ekim 2018 tarihinde Ankara’da Ziraat Bankası ile oynamış ve karşılaşmanın setlerini 3-0 kazanarak 3 puanı hanesine yazan taraf olmuştu. Solhanspor sezonun ilk yarısını 27 puan ile 4. sırada kapatırken, Ziraat Bankası 14 puan ile 10. sırada kapatmıştı.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER