Reklamı kapat

Reklamı kapat
Bingöl Net

Genç’e Kadın Hastalıkları Uzmanı Doktor Atandı

Sağlık Bakanlığı 84. dönem devlet hizmet yükümlülüğü kurası ile Genç Devlet Hastanesi’ne Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doktor Mehmet Özer atandı. Sağlık Bakanlığı, 84. Devlet Hiz­met Yükümlülüğü kurasında ihtiyaç bulunan birimlere merkezi kura ile atama yaptı. Yapılan 84. Dönem Devlet Hizmet Yükümlülüğü kurası kapsamında, Genç devlet Hastanesi için açılan münhal kadroya, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tepecik […]

Genç’e Kadın Hastalıkları Uzmanı Doktor Atandı
30 Aralık 2018 - 16:16 'de eklendi.

Sağlık Bakanlığı 84. dönem devlet hizmet yükümlülüğü kurası ile Genç Devlet Hastanesi’ne Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doktor Mehmet Özer atandı.

Sağlık Bakanlığı, 84. Devlet Hiz­met Yükümlülüğü kurasında ihtiyaç bulunan birimlere merkezi kura ile atama yaptı.

Yapılan 84. Dönem Devlet Hizmet Yükümlülüğü kurası kapsamında, Genç devlet Hastanesi için açılan münhal kadroya, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tepecik Eğitim Araştır­ma Hastanesi’nde asistanlığını ta­mamlayan Uzman Doktor Mehmet Özer, ‘Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı’ olarak Genç’e atandı.

Ataması gerçekleşen Doktor Mehmet Özer’in, gerekli resmi iş­lemler tamamlandıktan sonra Genç Devlet Hastanesi’nde hasta kabulü­ne başlayacak.

GENÇ GAZETESİ

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER