Reklamı kapat

Reklamı kapat
Bingöl Net

Engin’den Yayladere İlçesine Ziyaret

Bingöl il Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin, Yayladere ilçesini ziyaret ederek Öğrenci ve Öğretmenler İle Biraraya geldi. Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin Yayladere İlçesinde bulunan okulları ziyaret ederek İlçede görev yapan öğretmenler ile toplantı yaptı. Yapılan İlçe ziyaretinde İlçe Milli Eğitim Müdüründen yapılan eğitim çalışmalarıyla ilgili bilgiler aldı. Engin, ziyaretinde öğrenci, öğretmen ve yöneticiler ile […]

Engin’den Yayladere İlçesine Ziyaret
26 Aralık 2018 - 14:41 'de eklendi.

Bingöl il Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin, Yayladere ilçesini ziyaret ederek Öğrenci ve Öğretmenler İle Biraraya geldi.

Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin Yayladere İlçesinde bulunan okulları ziyaret ederek İlçede görev yapan öğretmenler ile toplantı yaptı.

Yapılan İlçe ziyaretinde İlçe Milli Eğitim Müdüründen yapılan eğitim çalışmalarıyla ilgili bilgiler aldı.

Engin, ziyaretinde öğrenci, öğretmen ve yöneticiler ile bilgi alışverişinde bulundu. Öğretmen ve öğrencilerin herhangi bir problemlerinin olup olmadığını yerinde görmeye ve dinlemeye geldiğini ifade etti.

İlçede bulunan okulları ziyaret eden Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin, okullarda görevli öğretmenlerle görüştü ve eğitim öğretim hakkında bilgiler aldı ve yıl içerisinde yapılan başarılı çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Engin ziyaretinde okulların Yöneticileri ve öğretmenleri ile toplantı yaptı. Burada konuşana engin;  “Makamlar oturma yeri değil hepimiz gelip geçiciyiz. Tüm eğitimciler olarak elele verip ilimizi eğitim alanında ileriye taşımalıyız. Unutmayalım ki eğitimin amacı insanları mutlu, huzurlu hissetmesi ve bu umutla geleceğe hazırlamaktır.” dedi.

Engin; Yayladere İlçesindeki okulları ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek İlçeden ayrıldı.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER