Reklamı kapat

Reklamı kapat
Bingöl Net

Bingöl Başarı Ödülleri Gecesinin Startı Verildi

Tavz Der, Geleneksel Bingöl Başarı Ödülleri gecesi için ödüle hak kazanan kişi, kurum ve kuruluşları belirlemek amacıyla kurulan 3 komisyondan Basın ve STK komisyonları ile bir araya gelip başarı ödülleri için istişarede bulundu. 28 Aralık 2018 Cuma akşamı Bingöl Kültür Merkezi’nde Tavz Der tarafından geleneksel hale getirilen Başarı Ödüllerinin 10’ncusunu düzenleyeceklerini söyleyen dernek yönetim kurulu başkanı […]

Bingöl Başarı Ödülleri Gecesinin Startı Verildi
16 Aralık 2018 - 18:47 'de eklendi.

Tavz Der, Geleneksel Bingöl Başarı Ödülleri gecesi için ödüle hak kazanan kişi, kurum ve kuruluşları belirlemek amacıyla kurulan 3 komisyondan Basın ve STK komisyonları ile bir araya gelip başarı ödülleri için istişarede bulundu.

28 Aralık 2018 Cuma akşamı Bingöl Kültür Merkezi’nde Tavz Der tarafından geleneksel hale getirilen Başarı Ödüllerinin 10’ncusunu düzenleyeceklerini söyleyen dernek yönetim kurulu başkanı Yılmaz Araç; ödülleri hak edecek kişi/kurum/kuruluşlara ulaşmak için hassasiyetle davrandıklarını, basın ve STK temsilcilerinin gündemden haberdar olmaları açısından; bu ödülleri belirlerken kendileri ile istişare ettiklerini belirtti. Basın Komisyonu, STK komisyonu ve Dernek komisyonu olmak üzere ödüle hak kazananları belirlemek için 3 komisyon kurduklarını dile getiren Araç; basın ve STK komisyonlarının 7 kategoride belirleyecekleri kişi, kurum ve kuruluşların dernek komisyonu tarafından araştırılarak nihai karar verileceğini vurguladı.

Her yıl düzenlenen gece ile dağıtılan ödüllerden gayelerinin, takdir, teşekkür ve teşvik etmek olduğunu söyleyen Araç; bu gecede ödül vermenin yanı sıra Bingöl’ün kültürünü ortaya koymak ve kültürel zenginliğe dikkat çekmeyi de amaçladıklarını belirtti. Böylesi bir gece ile Bingöl ve Bingöllüleri bir araya getirip kaynaştırmaya da vesile olduklarını belirten başkan Araç, bundan büyük bir manevi haz aldıklarını ifade etti.

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER