Reklamı kapat

Reklamı kapat
Bingöl Net

Bingöllüler İzmir’de Buluşuyor

İzmir Bingöllüler Derneği (İZBİNGÖLDER) Yönetim Kurulu tarafından gelenekselleşen dayanışma, kaynaşma ve eğlence gecesi her yıl olduğu gibi bu yıl da İzmir Balçova Termal Otel Kardelen salonunda yapılacak. İzmir Bingöllüler Derneği (İZBİNGÖLDER) Yönetim Kurulu tarafından gelenekselleşen dayanışma, kaynaşma ve eğlence gecesi her yıl olduğu gibi bu yıl da 1 Aralık 2018 Cumartesi akşamı Saat:19.00’da İzmir Balçova […]

Bingöllüler İzmir’de Buluşuyor
30 Ekim 2018 - 12:12 'de eklendi.

İzmir Bingöllüler Derneği (İZBİNGÖLDER) Yönetim Kurulu tarafından gelenekselleşen dayanışma, kaynaşma ve eğlence gecesi her yıl olduğu gibi bu yıl da İzmir Balçova Termal Otel Kardelen salonunda yapılacak.

İzmir Bingöllüler Derneği (İZBİNGÖLDER) Yönetim Kurulu tarafından gelenekselleşen dayanışma, kaynaşma ve eğlence gecesi her yıl olduğu gibi bu yıl da 1 Aralık 2018 Cumartesi akşamı Saat:19.00’da İzmir Balçova Termal Otel Kardelen salonunda yapılacak. Dernekten yapılan açıklamada;” Düzenlenen gecemizde amacımız bölgede yaşayan Bingöllü hemşerilerimiz ile bir araya gelerek birlik, bütünlük ve dayanışma sağlamaktır. Gerçekleşecek geceden elde edilen gelir ile yılın dokuz ayı üzerinden her ay karşılıksız üniversite öğrencilerine burs verilecek ve bir öğrencinin geleceğine destek olmanızı sağlayacaktır. Birbirimize en çok ihtiyaç duyduğumuz bu zamanda sizleri de aramızda görmekten büyük onur duyarız. “ ifadeleri kullanıldı.

Gelenekselleşen dayanışma, kaynaşma ve eğlence gecesinin yemekli ve Erhan Emektar ve Gurubu tarafından canlı müzik programları eşliğinde olacağı belirtildi.

BHA

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER